Zmeň svoj život a staň sa úspešným mužom v intenzívnom programe PREDAJSA!

Zdieľať
predajsa

Ak sa ti v živote nedarí dosiahnuť úspech a potrebuješ prejsť poriadnou zmenou, intenzívny program PREDAJSA je presne pre teba! Program ťa naučí, ako sa predať a byť úspešný v pracovnom aj v súkromnom živote, a to všetko len za tri týždne.

Šesť vybraných účastníkov reality show PREDAJSA bude počas troch týždňov izolovane bývať v bratislavskom byte a každý deň sa budú stretávať s rôznymi expertami. Do parády si ich zoberie štylista a vytvorí im imidž, ktorý im otvorí dvere k úspechu. Pracovať s nimi bude aj odborník na vyjednávanie či majsterka v rečnení, ktorá ich naučí napríklad to, ako presadiť svoj názor.

https://www.youtube.com/watch?v=hGrocE8oXZs

Účastníci programu PREDAJSA budú mať po ruke aj psychológa a terapeuta Dr. Mareka Horňanského a počas celej show budú mať špeciálny program. Ten zahŕňa ranné behanie, tréningy vo fitku, spoločenské akcie či latino tance. Kondičný tréner a dietológ ich naučí, ako na sebe zapracovať, aby boli spokojní s tým, ako vyzerajú a dostali sa do formy. Okrem toho si chalani vyskúšajú rôzne adrenalínové aktivity, aby sa naučili prekonávať strach.

https://www.youtube.com/watch?v=RoDImR3uyBY

Samozrejme, účasť v tejto reality show nebude zadarmo. „Vstupenka“ do programu je 1000 eur, no treba rátať aj s ďalšími výdavkami spojenými so stravou, nákupom oblečenia či vstupným a konzumným do podnikov.

Ak však nemáš peniaze navyše, je tu šanca aj pre teba!

Vybraní dvaja účastníci dostanú možnosť zúčastniť sa tohto 3 týždňového intenzívneho programu v cene 1000 EUR celkom BEZPLATNE.

Ak máš záujem vyhrať vstupenku do programu PREDAJSA a získať 3 celé týždne s TOP expertami, ktorí ti pomôžu dosiahnuť tvoju životnú premenu postni na Facebook stránku PREDAJSA DÔVOD:

„Prečo chceš absolvovať svoju životnú premenu za 3 týždne“

Podstatná je práve tvoja motivácia a životný príbeh, z ktorého musí byť jasné, že chceš zmeniť svoj život, začal si na sebe pracovať, no nedarí sa ti to podľa tvojich predstáv.

Prečo by si mal na sebe dlhé roky makať a nemať istotu, že sa dostaví výsledok, ak môžeš svoj život zmeniť za tri týždne?

Pravidlá súťaže nájdeš tu: http://www.predajsa.sk/PREDAJSA_sutazne_pravidla.pdf

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom