Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Známa speváčka Demi Lovato prezradila 5 svojich najväčších tajomstiev. Budete prekvapení, čo všetko sa skrýva za jej slávou.

Sni mka obrazovky 2018 06 02 oa11.33.46.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Úspešná speváčka Demi Lovato bola vždy k svojim fanúšikom čestná a úprimná, teda všetci sme si to mysleli, no nebolo to tak. Vo svojom dokumente “Simply Complicated” prezrádza tie najväčšie tajomstvá zo svojho života.

„Buď som po drogách túžila, alebo som na drogách bola.“

Speváčka v dokumente hovorí, že jej prvé stretnutie s pitím a večierkami bolo už na strednej škole, a všetko sa to vystupňovalo počas jej začiatkov na Disney Channel. S tvrdými drogami začala vo veku 17 rokov.

„Moje srdce je vždy s Wilmerom.“

Po 6 rokoch sa rozišla so svojím priateľom, a rozchod bol pre ňu naozaj ťažkým a náročným obdobím.

„Jedlo je stále najväčšou výzvou v mojom živote.“

Aj keď je Lovato nesmierne hrdá, že sa už takmer šesť rokov zdržuje liekov a alkoholu, musí sa liečiť z poruchy príjmu potravy. Túto chorobu má už od malička.

„Ja som na zoznamke s oboma, s mužmi aj s dievčatami.“

Speváčka otvorene hovorí v dokumente aj o sexuálnej stránke svojho života a rovnako sa priznala, že má rada vzťahy a lásku a je jej jedno či s mužmi alebo so ženami.

“Učím sa, ako byť hlasom a nie obeťou.“

Dokument “Simply Complicated” je otvorenou spoveďou speváčky, prešla si naozaj ťažkými životnými situáciami, no zvládla to, a chce ukázať, že to môžu zvládnuť aj iní ľudia, ktorí majú podobné problémy.

Celý dokument si môžete pozrieť tu.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor rhDátum 2. júna 2018Zdroj www.people.com, © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: