Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Známe osobnosti si prešli skúškou ohňom. A to doslova!

15 YU FIREWALKING GA-417
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
PartychvilDocumentary
reklama:
reklama:

Tento víkend organizácia SOUL OF BUSINESS zorganizovala v Galante seminár FIREWALKING pod vedením celosvetovo uznávanej mentorky Renáty Angelo. Renáta je koučka, lektorka, spisovateľka a certifikovaná inštruktorka firewalkingu.

Pýtate sa, čo je firewalking? – Je to seminár zamerený na osvojenie relaxačných techník, napríklad nácvik, vizualizácia pre stanovenie cieľov a ich dosiahnutie. Vyvrcholením programu je praktické overenie vyučovacích metód pomocou prechodu cez žeravé uhlíky.

V Galante sa teda stretla partia ľudí z rôznych oblastí biznisu, ale aj známe osobnosti ako Ivana Christová s dcérou, tanečník Johnny Mečoch, ale aj moderátor internetovej hiphopovej relácie Osťo, pričom spoločne prijali výzvu zdolať prechod ohňom, ktorý pre každého z nich znamenal niečo iné ako napríklad schopnosti reagovať na výzvy reálneho sveta.

Spýtali sme sa Johnnyho Mečocha a Ivany Christovej, čo pre nich znamenal prechod ohňom, vyjadrili sa takto:

V momente keď sme stáli pred prechodom ohňom, mi to fakt nedávalo zmysel. Cítila som páľavu ohňa, tlačili sa mi slzy do očí a nedávalo mi to zmysel, prečo by som to vlastne mala urobiť. V okamihu keď som videla ľudí, ktorí prechádzali ohňom, stratila som obavy. Prešla som to a zistila som v tej situácii, že môj život sa zmenil a dokážem všetko čo len chcem a po čom túžim. Lebo moja myseľ je najsilnejšia a dokáže zmeniť aj fyzikálne zákony. Som vďačná, že som sa tohto semináru zúčastnila a odporúčam to každému, kto chce žiť svoj vysnívaný život. Ďakujem Renate Angelo a všetkým zúčasteným a prajem všetkým šťastný život,“ vysvetlila Ivana Christová.

15 YU FIREWALKING GA-252
PartychvilDocumentary

Johnny Mečoch: „Chodenie po ohni nie je o tom, že chodíte po ohni, ale že sa dá žiť aj inak ako sme žili doposiaľ. Všetko je tak jednoduché, tak dokonalé, že to je tu, tu a teraz pred nosom a stačí si to vziať s pozitívnym postojom k sebe a k tejto úžasnej planéte, prírode či k ľudom. Je to uvedomenie svojho bytia a na základe vedomia v prítomnom okamihu sa prepájate so svojím srdcom, kreativitou, radosťou a láskou. K tomu čo milujeme, čo chceme a cítime. Život je perfektný a popáli sa iba ten, kto o tom pochybuje.“

15 YU FIREWALKING GA-367
PartychvilDocumentary

Čo vás ako organizátora viedlo k tomu, zorganizovať takýto seminár?

Veľmi často sa ma ľudia pýtajú, čo by mali urobiť, keď chcú v živote uspieť. Vieme, že len 5 % ľudí na planéte dosahuje v živote skutočný úspech a finančnú slobodu. A to či budete patriť medzi tých 5%, vôbec nezáleží od toho, či máte vyštudovanú VŠ. Keď im ako mentor poviem, čo by mali urobiť, alebo zmeniť, pozerajú na mňa a väčšinou ostanú tam kde aj boli predtým než sa ma to opýtajú. Ľudia milujú svoju zónu komfortu a radi v nej zotrvávajú. Preto som si povedal, že by bolo úžasné urobiť dvojdenný workshop, kde by sme mohli ľuďom prakticky ukázať, že to čo sa im zdá na prvý pohľad úplne nemožné, je v skutočnosti možné. A samotný prechod cez žeravé uhlie by bol len čerešnička na torte“ objasnil Peter Betyár – Riaditel Soul Of Business pre SR-ČR, Zakladateľ YOU ACADEMY.

15 YU FIREWALKING GA-390
PartychvilDocumentary
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor petraDátum 18. septembra 2015Zdroj Autori textu: Peter Ivančak, Marcel Osztas
reklama:
reklama:
reklama: