Poznáme tajomstvo chudnutia Mirandy Kerr – čo potajomky pridáva do svojho kokteilu?

Zdieľať
ge

Hollywood ovládla nová móda. Miranda Kerr, Rosie Huntington-Whiteley, Gwyneth Paltrow a dokonca Gwen Stefani pózujú na fotkách so zelenými kokteilami – čo sa v nich ukrýva? Rozhodli sme sa odkryť to tajomstvo. „To nie je obyčajný kokteil” – tvrdí známa dietologička. Naznačuje,  že hviezdy môžu do neho potajomky dosypať chudnúce tabletky. Aká je pravda?

Miranda Kerr sa zamilovala do zeleného kokteilu – čo sa v ňom skrýva?

Čo sa v skutočnosti skrýva za zeleným nápojom?

Celebrity s radosťou pózujú s pohárom zeleného nápoja, čím poukazujú na svoj zdravý životný štýl. Naozaj len vďaka sile zeleniny a ovocia sú hviezdy štíhle?

Nie všetci tomu veria. Známa dietologička Nigella McGerson tvrdí: „Je pravda, že Hollywood ovládla móda tabletiek na chudnutie zo zelenej kávy. Ich tajomstvo spočíva v kyseline chlorogénovej, ktorá potláča hlad, zrýchľuje spaľovanie tukov, upravuje metabolizmus a prečisťuje organizmus od toxínov, čím zaručuje skutočné chudnutie a zároveň vysvetľuje tajomstvo krásnej pokožky hviezd“.

„Je to skutočný hit v USA. Hviezdy pridávajú tabletky zo zelenej kávy do svojho kokteilu a predstierajú, že pijú nápoj z čistej zeleniny. To nie je pravda. Bez zelenej kávy by nedosiahli také výsledky. Som o tom presvedčená, pretože oddávna odporúčam také kokteily mojim pocientkám“ – dodáva.

rd

Tabletky Zelená káva – dietologička Nigella McGerson tvrdí,  že hviezdy práve jej vďačia za ich krásne štíhle postavy.

Čo je to za tajná zložka?

Zelená káva predstavuje nepražené, prirodzene zelené zrnká neobyčajnej kávy, ktoré obsahujú veľké množstvo chudnúcej kyseliny chlorogénovej CGA. Táto zložka bola prvýkrát predstavená v populárnom programe Dr Oza, amerického guru chudnutia. Výskumy, ktoré vykonal, potvrdili účinnosť výťažku zo zŕn zelenej kávy.

Dr Oz varuje pred sfalšovanými výrobkami, ktoré sú dostupné na trhu: „Niektoré výrobky obsahujú len 10% CGA, a pritom až 50% CGA garantuje výrazné úspechy v chudnutí. Takú koncentráciu je možné získať len v laboratóriách v USA“.

Green Coffee ® je jediným zdrojom ultra-čistej zelenej kávy na trhu:  Kliknite sem a objednajte originálny prípravok Green Coffee z USA >>

Tabletky už niekoľko mesiacov dobíjajú Hollywood. Je ich možné prehĺtať vo forme tabletiek, avšak niektoré hviezdy ich majú rady v rozpustnej forme a s obľubou si ich sypú do kokteilov.

Ďalšia lož Hollywoodu?

Hviezdy nerady prezrádzajú svoje skutočné spôsoby na štíhlu líniu. So zeleným kokteilom sa rady fotografujú  napr. Miranda Kerr či Rosie Huntington-Whiteley. Čo si myslíte, hovoria tentokrát pravdu o zeleninových kokteiloch, alebo si do nich sypú chudnúce tabletky?

hsdrh

Čoraz viac hviezd prichytených pri popíjaní zeleného kokteilu.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom