Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Znamenie zverokruhu, ktoré sa navzájom nenávidia. Kto si nemôže prísť na meno?

partneri
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
partneri www.gettyimages.com
reklama:
reklama:

O nenávisti sa hovorí, že môže mať veľa podôb. Za to, že tomu druhému nemôžete prísť na meno, nemôžu iba rozdiely vašich osobností, ale aj dátum vášho narodenia. Ktoré znamenia zverokruhu sa teda najviac nenávidia a navzájom sa privádzajú k šialenstvu? Spolu v jednej miestnosti nemôžu byť najmä nasledujúce hviezdne znamenia.

Baran a Býk

Prečo sa Baran a Býk nedokážu ani za nič vystáť? Obe tieto znamenia zverokruhu sú veľmi tvrdohlavé, takže ani jedno z nich neustúpi ani o piaď. Pre Barana je navyše typické, že je rodený bojovník, ktorý miluje súťaženie s druhými. Baran je tiež stále zaneprázdnený a hrnie sa z akcie do akcie. Naopak Býk si rád dopraje pohodu a pokoj a v očiach Barana je lenivým gaučovým povaľačom.

Z akého dôvodu sa Baran a Býk často nenávidia? Baran nemôže prísť na meno ľuďom, ktorí podľa neho žijú nudnými a pasívnymi životmi. Býk dokáže Baranovým urážkam trpezlivo vzdorovať, ale keď pretečie pomyselný pohár, vyhrnie si rukávy a vypení.

Kozorožec a Ryby

Logika verzus emócie. Práve tak môžeme popísať základný rozpor medzi ľuďmi narodenými v znamení Kozorožca a Rýb. Kozorožci spochybňujú všetko, čo nemožno logicky a racionálne vysvetliť. Bytostne im preto vadia zasnení ľudia v znamení Rýb, ktorí dávajú prednosť emóciám a šiestemu zmyslu a ktorí majú stále hlavu v oblakoch.

V čom pramení vzájomná nenávisť Kozorožcov a Rýb? Ide o dva rozdielne typy ľudí, ktorí na svet pozerajú úplne z iného uhla. Navyše obe tieto znamenia nechcú zbytočne strácať čas s niekým, kto vidí svet úplne inak.

Lev a Panna

Ľudia v znamení Leva a Panny predstavujú dva protipóly. Zatiaľ čo Lev je rád stredobodom pozornosti a myslí si o sebe, že je tým najlepším, Panna je skromná, praktická a orientovaná na konštruktívnu kritiku.

Prečo sa títo dvaja vyložene neznesú? Lev chce, aby ho druhí obdivovali, a nie kritizovali a šťúrali sa v jeho slabinách. Naopak Panna rozhodne nechce byť stredobodom pozornosti a drží sa ďalej od svetiel reflektorov. Navyše potrebu sa zviditeľňovať, ktorú majú ľudia v znamení Leva, Panna považuje za veľmi trápnu.

Blíženci a Vodnár

Ďalšími znameniami zverokruhu, ktoré sa navzájom veľmi zle znášajú, sú Vodnár a Blíženci. Blíženci sú veľmi spoločenskí a milujú zábavu, lenže s Vodnárom sa spravidla nikdy nespriatelia. Blíženci na rozdiel od Vodnára sú najradšej, keď sú obklopení svojimi priateľmi, v ktorých kruhu sa dokážu zabaviť až do rána.

Túto skutočnosť však Vodnári nedokážu pochopiť. Blíženci podľa nich nedokážu tráviť čas v pokoji sami so sebou. Vodnár je navyše spoľahlivý a dokáže vždy dodržať sľub, s čím mávajú Blíženci naopak značný problém. Ak sa v tomto bode Vodnár a Blíženci stretnú, problém je na mieste.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 29. júla 2022
reklama:
reklama:
reklama: