Známi ľudia si nalievajú na hlavu ľadovú vodu! Pozri, čo spravil Charlie Sheen! :-D

Zdieľať

Ice Bucket Challenge, teda výzva, na ktorú upozornil Mark Zuckeberg a nalial si na hlavu vedro ľadovej vody, sa šíri internetom ako vírus!

Za posledné dni si vedro s ľadovou vodou na seba naliali viaceré celebrity. Nechýbal Justin Bieber, Selena Gomez, Lady Gaga, Bill Gates či futbalista Ronaldo.

Výzvu odštartoval bývalý bejzbalista Peter Frates s manželkou Juliou. Fratesovi totiž v roku 2012 zistili, že trpí ochorením nervového systému – amyotrofickou laterálnou sklerózou. Priebeh choroby je vraj podobný pocitu, ktorý človek zažije, keď na seba vyleje ľadovú vodu. Svaly totiž začínajú ochabovať a akoby prestali reagovať na podnety.

Na výzvu zareagoval aj búrlivák Charlie Sheen, ktorý to však vzal originálne a namiesto ľadovej vody na seba vysypal 10-tisíc dolárov. Nebol to však jeden z jeho rozmarov! Charlie sa rozhodol prispieť touto sumou na charitatívnu organizáciu, ktorá pomáha ľuďom trpiacim touto chorobou.

Charlie na záver vyzval svojich bývalých kolegov zo seriálu Dva a pol chlapa, aby urobili presne to, čo on. Medzi nominovanými bol Jon Cryer (Alan Harper), Ashtona Kutchera (ten ho v seriáli nahradil) a Chucka Lorreho (producent a scenárista).

Marián Hossa:

Marián Gáborík:

https://www.youtube.com/watch?v=K7TUd7l_1LY

Lady Gaga:

https://www.youtube.com/watch?annotation_id=annotation_3693873057&feature=iv&src_vid=-YOSqYGqW6A&v=_Mif-pCsCPQ

A ďalšie známe osobnosti:

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom