Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Znova to vychytali! Naked Bananas a ich typy ľudí v šatni

7
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com

Naked Bananas patria medzi najlepším slovenských Youtube tvorcov humorných skečov a videí druhu typy ľudí v…V ich najnovšom videu ti predstavia typy ľudí v šatni.

Video sa začne takým mini skečom na tému „keď žena vojde do zlej šatne.“

Nežné pohlavie vojde do šatne medzi svoje baby, pozdraví ich a potom si všimne, že na ňu len hľadia hladné oči a mužské telá plné testosterónu.

www.youtube.com

Otravný

Natešene vojde do šatne, v ktorej sa pozná s každým a správa sa k nim ako k najlepším kamarátom. Vždy im má čo nové povedať alebo niečo na nich okomentovať.

Aj ten nový, čo prišiel prvýkrát, sa automaticky stáva jeho obeťou.

Otravny.jpg
www.youtube.com

Hanblivý

Vždy sa slušne pozdraví slovom „dobrý deň“ a potom už len čaká na príležitosť, kedy každý odíde.

Keď vidí, že sa tak nastane, tak sa aspoň snaží nájsť vhodnú príležitosť, keď sa na neho nikto nebude pozerať, aby sa mohol prezliecť. Ak sa ani táto príležitosť nenaskytne, tak mu neostáva nič iné, len sa prezliecť v skrinke šatne.

Rovnako hanblivý je aj v sprche, kam vojde radšej oblečený, než aby ho niekto videl nahého.

www.youtube.com

Smradľavý

K príznakom patria skrivené tváre, kašeľ, napínanie a odpadávanie. Ak si všetci okrem teba držia nos a odchádzajú, tak už pravdepodobne vieš, kto je zdrojom nepríjemného zápachu.

Smrad.jpg
www.youtube.com

Čakač na fotku

Vždy odchádza ako posledný a nikdy nechce, aby ho niekto čakal. Rád si totiž v súkromí šatne robí rôzne selfiečka a fotky.

Ak sa náhodou niekto vráti do šatne počas jeho fotenia, tak sa rýchlo začne tváriť, že sa prezlieka. Aj keď je jeho mobil pritom položený v divnej polohe a má zapnutý blesk.

www.youtube.com

Naháči

Prvé čo urobia, keď vojdú do šatne je, že sa vyzlečú. Potom si pokojne celý čas chodia nahí, nestarajúc sa o svoje okolie. O svojom prirodzení sa taktiež neboj sa rozprávať a iné veci…

www.youtube.com

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor LenkaDátum 13. apríla 2018Zdroj www.youtube.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o