Zverejnili teaser trailer filmu Hobit: Bitka piatich armád! Pozri, na čo sa môžeš tešiť!

Zdieľať

Snímka by sa mala do slovenských kín dostať 11. decembra.

Spoločnosti Warner Bros, Metro-Goldwyn-Mayer a New Line Cinema zverejnili teaser trailer filmu Hobit: Bitka piatich armád, ktorý by sa mal do slovenských kín dostať 11. decembra. Režisérom záverečnej časti trilógie je opäť Peter Jackson, ktorý nakrútil aj tri snímky zo série Pán prsteňov (2001, 2002 a 2003).

Horizon33_2014-7-29_12-42-21

Trojica prequelov spomínaného Pána prsteňov sleduje dobrodružstvá hobita Bilba, ktorého stvárňuje Martin Freeman, na výprave s cieľom znovu získať Erebor – stratené kráľovstvo trpaslíkov v Osamotenej hore. Putuje spolu s 13 trpaslíkmi a čarodejníkom Gandalfom. Svoje úlohy z Pána prsteňov si v novej trilógii zopakovali Ian Holm ako starší Bilbo, Ian McKellen ako Gandalf, Cate Blanchett ako elfka Galadriel, Orlando Bloom ako elf Legolas, Elijah Wood ako Frodo, Andy Serkis ako Glum, Christopher Lee ako Saruman či Hugo Weaving ako elf Elrond.

Herecké obsadenie tvoria aj predstavitelia trinástich trpaslíkov Richard Armitage (Thorin), Ken Stott (Balin), Graham McTavish (Dwalin), William Kircher (Bifur), James Nesbitt (Bofur), Stephen Hunter (Bombur), Dean O’Gorman (Fili), Aidan Turner (Kili), John Callen (Oin), Peter Hambleton (Gloin), Jed Brophy (Nori), Mark Hadlow (Dori) a Adam Brown (Ori), a tiež Evangeline Lilly, Billy Connolly, Barry Humphries, Luke Evans, Stephen Fry, Ryan Gage, Sylvester McCoy, Bret McKenzie, Lee Pace, Mikael Persbrandt, Conan Stevens, Jeffrey Thomas a Benedict Cumberbatch.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom