ZVRAT v prípade zavraždenej českej speváčky Victorie: Svedkami nešťastia mali byť jej deti

Zdieľať
Victoria Velvet Blyth
Foto: Instagram, Gettyimages - koláž Najky.sk

Česká speváčka žila v Turecku so svojím manželom a tromi deťmi.

Pred niekoľkými dňami svetom otriasla veľká tragédia. O život prišla 40-ročná česká speváčka Victoria Velvet Blyth a jej manžel, 53-ročný David Thomas Blyth.

Podľa tureckých médií zavraždil v Turecku umelkyňu jej manžel a následne mal spáchať samovraždu. Na povrch vyplávali nové informácie o prípade.

Hádka a bitka

Brutálnej vražde mala podľa webu cas.sk predchádzať ostrá výmena názorov medzi manželmi. Dôvodom hádky boli údajne textové správy v mobile Victorie.

Hádka sa strhla na bitku, pričom David vzal pištoľ a začal po Victorii strieľať. Keď si uvedomil, že ju zastrelil, zbraň obrátil proti sebe. Najstarší syn páru po šokujúcom incidente zavolal pomoc. V dome sa nachádzali aj jeho dvaja súrodenci.

Victoria Velvet Blyth
Foto: Instagram

Verzia dvojnásobnej vraždy

Rodinný priateľ zosnulého páru uviedol, že stále prebieha policajné vyšetrovanie a nie je isté, či išlo o vraždu a samovraždu. Vyšetrovatelia majú pracovať aj s verziou dvojnásobnej vraždy. Poda neho deti nič nevideli, aj keď boli v dome.

Victoriina blízka kamarátka uviedla, že zosnulú umelkyňu videla pred niekoľkými týždňami v Prahe a bola šťastná. Kamarátka dodala, že sa Victoria a jej manžel milovali.

David pracoval v rôznych krajinách a nakoniec sa rozhodol zostať v Turecku, kam za ním prišla v roku 2019 Victoria s deťmi. Victoria začínala so spevom v pražských kluboch a po boku speváčky Dary Rolins. V roku 2005 vydala svoj debutový album This Is Me! a nahrala tri dosky.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom