Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

10 najlepších postáv z Hviezdnych vojen. Je medzi nimi aj váš favorit?

R2 d2.jpg
8
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Vybrať najlepšie postavy z Hviezdnych vojen je vskutku náročné. Každý má totiž svoje obľúbené postavy a bude ich silou mocou brániť a klásť na prvé miesto. Ktoré z postáv zo vzdialenej galaxie sú tie najlepšie podľa nás?

Lando Calrissian

Lando calrissian.jpg
www.youtube.com

Sebavedomý a očarujúci Lando Calrissian bol známym pašerákom, gamblerom a kapitánom Millenia Falcon ešte pred tým, ako sa stal správcom Cloud City. Neskôr sa stal známym vojnovým hrdinom a viedol flotilu v bitke pri Endore.

Obi-Wan Kenobi

Obi wan kenobi.jpg
www.youtube.com

Legendárny majster Jedi, ktorý cvičil Anakina Skywalkera i Luka Skywalkera je hrdina par excellence. Dokonca aj jeho smrť je hrdinská, tak ako má u správneho Jedi byť.

R2-D2

R2 d2.jpg
www.youtube.com

Android, skúsený v opravách hviezdnych lodí, sa opakovane ukazuje ako lojálny a dôveryhodný partner C-3PO a Aliancie.

Cisár Palpatine

Známy tiež ako Darth Sidious, cisár Palpatine dostal republiku na kolená a stal sa jediným vládcom celej galaxie. Jeho zloba je legendárna, rovnako ako jeho túžba po moci.

Yoda

Múdry, starý majster Jedi trénoval celé generácie rytierov Jedi. Viac ako 800 rokov odovzdával svoje skúsenosti, kým sa neodobral do exilu do systému Dagobah.

Princezná Leia

Princezna leia.jpg
www.youtube.com

Silná, sebavedomá, múdra princezná Leia Organa bola nebojácnou vodkyňou rebelov. Z mladej bojovníčky sa stala vodkyňou celého odporu.

Luke Skywalker

Luke skywalker.jpg
www.youtube.com

Z farmárskeho chlapca na Tatooine až po jedného z najväčších majstrov Jedi – Luke Skywalker si jednoznačne zaslúži byť medzi najlepšími postavami Hviezdnych vojen. Z naivného chlapca, ktorý hľadal dobrodružstvo, sa stal rytierom Jedi, núteným bojovať proti vlastnému otcovi.

Kylo Ren

Kylo ren.jpg
www.youtube.com

Ben Solo – syn Hana Sola a Lei Organy a vnuk Anakina Skywalkera, sa cíti byť v tieni svojho dedka, chce byť lepší a dokončiť to, čo on začal. Zatiaľ sa stále rozhoduje medzi temnotou a svetlom, dúfame, že nakoniec sa všetko na dobré obráti a mladý Kylo si vyberie tú správnu stranu.

Han Solo

Han solo.jpg
www.youtube.com

Notorický pašerák s veľkým srdcom sa rozhodne pomáhať rebelom v boji proti Impériu. Viera, že má osud vo vlastných rukách, sa mení, keď stretáva mladého farmára, túžiaceho po dobrodružstve.

Darth Vader

Hrozivý hlas, skvelý čierny oblek a odhodlanie vládnuť robia z Vadera jednu z najikonickejších postáv Hviezdnych vojen. Je to síce zlý Sith Lord, ktorý zavraždí nespočetné množstvo ľudí, ale ako postava sa vyznačuje jedným z najtragickejších a najlepších dejových oblúkov vo filmovej sérii. Chlapec, ktorý sa stal najsilnejším Jediom v celej galaxii, sa obrátil na Temnú stranu v nádeji, že dokáže ovládnuť smrť.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor jkDátum 28. júla 2018Zdroj list25.com © Najky.sk
reklama:
reklama:
reklama: