Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Žena schudla viac ako 130 kilogramov a ukázala svoju postavu v pôvodných svadobných šatách

Saty.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Veľa ľudí má problémy s nadváhou, nie všetci však majú snahu s tým niečo robiť. Táto žena pochopila, že musí zmeniť svoj život a preto urobila rázny krok. 

Manželia Lexi a Danny Reed z Indiany absolvovali celoročnú cestu k premene svojho života. Dvojica plánovala mať dieťa, no predtým museli niečo zmeniť. Predovšetkým to bola nadváha, ktorou trpela najmä Lexi.

Na začiatku vážila Lexi 219 kilogramov a Danny 127. Spísali si teda zoznam výziev, ktoré zahŕňali jazdu v zábavnom parku, cestovanie, jazdu na kajaku, turistiku a iné akčné aktivity. Aby však tieto výzvy splnili, spoločne začali na sebe makať.

„Predtým, ako som zhodila 130 kilogramov, som iba existovala, nežila som svoj život naplno. Bola som väzeň v mojom tele a napriek tomu, že som chcela robiť toľko vecí, moja váha mi v tom bránila“, povedala Lexi. „Bola som odmietnutá na horskej dráhe s Dannym, čo bolo trápne. Neskôr som sa strašne bála, že v lietadle nezapnem pás na sedadle.“

#weddingwednesday -300lbs ? with diet/exercise naturally since last year! Almost 2 years ago on October 3, 2015 I married my bestfriend @dannyreed5 at 485lbs. I almost didn't find a dress that would fit me, and wondered if I would have to just settle & wear a plain white dress from a local Plus Size store. Finding a wedding dress is supposed to be one of the most exciting parts of getting married, and for me it was taken away due to my size. Many bridal shops werent nice to me and made me feel unimportant since I wasnt a size 0. I received stares when I walked in, comments when I told them i needed a size 34W, and shocked looks when I even asked if they had plus size. Thankfully I ended up having to drive 5+ hours TWICE for my dress and finding one to buy right off the rack. I wanted to feel like a princess on my wedding day, and even at 485lbs – I did. I felt beautiful despite my size and dont regret not losing the weight before my wedding. I honestly wouldn't change a single thing about my wedding day. Despite the challenges of finding my dress however – I married my best friend, the day was perfect, I loved my dress, & I got to feel like a beautiful princess. No matter what size you are you deserve respect to feel beautiful on your wedding day, or any day for that matter. Never be ashamed of who you were before, but be proud of how proud of how far you've come! We only get one life, dont live yours full of regret. #weightlosstransformation #fattofit #obesetobeast #wedding #weddingdress #marriage #love #swolemate #fitcouple #obesetobeast #beastmode #fedup #dietbet #extremeweightloss #diet #exercise #gym #plussize #goals #health #weddings #effyourbeautystands #transformation #weightlossmotivation #fit #fitnessmotivation #fitspo #fitfam #weightloss #weightlossjourney

A post shared by Lexiiii ❤ (@fatgirlfedup) on

„Teraz to môžem robiť znova. Je to skvelé. Mám pocit, že mám svoj život späť.“ Keď bola Lexi najťažšia, hľadanie svadobných šiat bolo takmer nemožné. Teraz sa rozhodla, že ich vytiahne opäť a urobí fotografie v novej postave.

Lexi povzbudzuje ostatných, aby si robili vlastné cesty za zdravím, a to úplne jednoducho. „Nemusíte mať špecializovaný jedálniček, nemusíte podstúpiť operáciu alebo mať osobného trénera“, dodala. „Musíte sa jednoducho učiť každý deň niečo o vašej strave a cvičení.“

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 2. novembra 2017Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: