Dominika Cibulková sa dala na veľké chudnutie a zhodila už 15 kg. Ako to robí?

Zdieľať
Dominika Cibulková
Foto: Instagram/domicibulkova - koláž Najky.sk

Bývalá tenistka priznala, že aj ona občas „zhreší“ a zje niečo nezdravé.

Mnohé ženy riešia stále svoj vzhľad a nie sú spokojné so svojou postavou. Kým jedna časť žien nič s tým nerobí, druhá skupina sa rozhodne pre chudnutie a zdravý životný štýl. Na dráhu chudnutia sa dala aj bývalá tenisová jednotka Dominika Cibulková.

Dominika po pôrode syna Jakuba a dcéry Niny pribrala a ako hovorí, kilogramy navyše ju už začali obťažovať. Nechcela však len chudšiu postavu, ale aj byť zdravšou. Beháva, chodí cvičiť a cvičí aj doma s dcérkou.

Priznala, že v začiatkoch veľmi trpela, pretože bola stále hladná, a to predovšetkým večer. Od 18.30 hod. až do rána nejedla. Začala jesť menšie porcie.

Dominika Cibulková
Foto: Instagram/domicibulkova

Veľkou oporou je jej manžel Michal, ktorý ju v chudnutí podporuje a povedal, že je na svoju manželku veľmi hrdý. Dominika schudla vďaka pohybu a krabičkovej diéte. Na tejto diéte bol aj Michal, avšak po dvoch mesiacoch skončil.

Dominika Cibulková
Foto: Instagram/domicibulkova

Dominika si dá raz za týždeň niečo nezdravé v malom množstve. Následne to však ide spáliť ďalším pohybom. Uviedla, že niekedy si objedná napríklad pizzu, ale vďaka malým porciám sa jej „stiahol“ žalúdok a nevládze ju dojesť celú.

Za niekoľko týždňov sa jej podarilo zhodiť už 15 kilogramov. Stanovila si, že chce schudnúť celkovo 22 kilogramov. Do cieľa jej tak ostáva už len pár kilogramov.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom