Zuzana Plačková prezradila svoj recept na štíhlu líniu: Takto som po pôrode schudla 50 kíl!

Zdieľať
Zuzana Plačková
Zuzana Plačková Instagram plzr.style

Influencerka Zuzana Strausz Plačková, ktorá je mamou ročného synčeka Diona, sa dnes hrdí štíhlou líniou. Nebolo tomu však vždy tak. Ako prezradila pre Topky, tehotenstvo a samotný pôrod jej dali celkom zabrať, čo sa odzrkadlilo aj na jej postave. 

Ako sama priznala, pred pôrodom sa jej váha vyšplhala na viac ako 100 kíl, to je však už minulosťou. Vďaka prísnej životospráve sa jej od narodenia synčeka podarilo zhodiť neuveriteľných 50 kilogramov.

Zuzana Plačková
Zuzana Plačková zhodila od pôrodu neuveriteľných 50 kilogramov Instagram plzr.style

Schudla som od pôrodu 50 kíl, vlastne za rok,“ povedala Zuzana pre Topky a prezradila aj svoj recept na štíhlu líniu. „Držím fasting, nejem mäso, takže takto a ešte do toho nejaké cvičenie, potom to ide pekne,“ pochválila sa známa influencerka, ktorá má dnes postavičku ako lusk.

Ako dodala, za svoju postavu vďačí aj materským povinnostiam, ktoré jej nedovolia leňošiť.  „Ten mi dáva poriadne kardio, lebo toho ubehať… Ale to asi myslím, že každé dieťa, ktoré je také živé, tak za to každá mamička povie, že to je masaker, ale zvládam,“ poznamenala podnikateľka pre Topky.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom