Šok pre česko-slovenský šoubiznis: Zomrela influencerka, bola kamarátkou mnohých celebrít

Zdieľať
Kamila Mortimer
Foto: Instagram/kamilechka - koláž Najky.sk

Len pred dvomi dňami pridávala influencerka krásne fotografie z dovolenky.

Česko-slovenským šoubiznisom otriasla nečakaná a veľmi smutná správa. Zomrela influencerka a reklamná manažérka Kamila Mortimer. Informáciu priniesol web blesk.cz.

Kamila práve dovolenkovala na Bali. Svoje zážitky zdieľala so svojimi fanúšikmi a kamarátmi vo forme krásnych fotografií. Len pred dvomi dňami pridávala zábery z prírody a prechádzky po ostrove.

Kamila Mortimer
Foto: Instagram/kamilechka

Osudnou sa jej stala dovolenka. Rozhodla sa tam, že sa prevezie na motorke, avšak utrpela ťažkú nehodu, ktorá jej vzala život.

Na Instagrame influencerky sa začali objavovať smutné správy plné užialených slov od slovenských aj českých celebrít. Kamila sa kamarátila s Leošom Marešom, Simonou Krainovou, Evou Decastelo, Zuzanou Belohorcovou či Vandou Jandou.

Poznala sa taktiež s Helenou Vondráčkovou, ktorá povedala, že Kamilina smrť ju veľmi zasiahla a prišla o dlhoročnú kamarátku. „Od rána, kdy jsem se to dozvěděla, jsem z toho velice špatná. Kamila byla moje letitá kamarádka, znaly jsme se dlouhá léta. Pocházela z Pardubic, takže jsme byly krajanky. S řadou věcí mi i pomáhala, často jsme se vídaly. Hodně cestovala, byla to taková crazy holka,“ napísala Vondráčková.

Kamila Mortimer
Foto: Instagram/kamilechka
Kamila Mortimer
Foto: Instagram/kamilechka

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom