FOTO: Diéta Dominiky Cibulkovej funguje. Pozrite sa, akú má štíhlu postavu!

Zdieľať
Dominika Cibulková
Foto: Instagram/domicibulkova - koláž Najky.sk

Známa Slovenka plánuje v chudnutí pokračovať.

Pred niekoľkými rokmi trávila Dominika Cibulková na tenisových kurtoch či vo fitnes centrách veľa času. Tvrdá drina sa vyplatila a jej odmenou bola nielen vypracovaná postava, ale aj kopa športových úspechov.

Svoju kariéru ukončila a venovala sa rodine. Porodila dve deti, syna Jakuba a dcéru Ninu. Dva pôrody a starostlivosť o rodinu dali Cibulkovej zabrať.

V zime sa dala Cibulková na veľké chudnutie a oznámila, že je rozhodnutá zhodiť nadbytočnú váhu. Začala sa hýbať, jedávať menšie porcie a dodržiavala diétu. Na začiatku mája mala už o 17 kíl menej.

Dominika Cibulková
Foto: Instagram/domicibulkova

Cibulková zdieľala s fanúšikmi svoju cestu chudnutím a postupne pridávala fotografie, na ktorých dokumentovala svoju premenu.

Blondínka všetkým radí, aby v chudnutí začali hneď a na nič nečakali. Tromi základnými piliermi sú strava, sebadisciplína a cvičenie. Základom je podľa nej aj vhodný kalorický príjem. Jej cieľom je dať dole ďalšie kilá.

Z jej najnovšej fotografie vidieť, ako výrazne schudla. Čierne šaty jej lemovali štíhlu postavu, v ktorých vyzerala ešte chudšie. K fotografii pripísala, že ju teší pohľad na seba samú do zrkadla.

Dominika Cibulková
Foto: Instagram/domicibulkova

Krásna blondínka nedávno čelila veľkému strachu o svojho synčeka, ktorý spadol z preliezky a zranil si ruku. Museli ho operovať v bratislavskej nemocnici. Cibulková informovala, že Jakub všetko zvládol výborne.

Dominika Cibulková
Foto: Instagram/domicibulkova
Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom