Tieto fotky dokazujú, že váha je len číslo. Uhádnete, koľko kíl je medzi nimi rozdiel?

Zdieľať
Horizon33_2016 7 28_13 55 52.jpg

Fitness blogerka Kelsey Wells apeluje na svojich fanúšikov, aby prestali sledovať číslo na váhe a namiesto toho sa sústredili na to, ako vyzerá ich telo. Čo poviete na túto fotku?

26-ročná Kelsey radí ľuďom, aby sa prestali sústrediť na číslo na váhe. Sama im totiž dokázala, že váha je skutočne len číslo, ktoré o vzhľade tela napovie len málo.

Kelsey meria 170 centimetrov a 8 týždňov po pôrode vážila 65 kíl. Potom schudla na 55 kilogramov a na poslednej fotke váži 63,5 kilogramu. Verili by ste tomu?

Medzi prvou a treťou fotkou je rozdiel dva kilogramy a čo sa týka času, tak rozdiel medzi nimi je dva roky. Kelsey totiž stavila na pomalý, no istý postup.

Možno to už viete, že tuk je ľahší ako svaly, a tak je úplne normálne, že keď Kelsey nabrala svalovú hmotu, nabrala aj na váhe.

Váha jej začala rásť po tom, čo začala cvičiť BBG program (Bikini Body Guide, pozn. red.). Cvičenie strieda aeróbne cviky s cvikmi na výdrž no a po roku takmer dvoch rokoch sa dopracovala k takejto úžasnej figúre.

Spočiatku sa pri vážení zľakla a bola nešťastná z toho, že číslo na váhe ukazovalo viac ako predtým, ako začala cvičiť. Pri pohľade do zrkadla si však uvedomila, že je na správnej ceste a vážiť sa prestala.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom