Neuveriteľná premena! Na tučnú speváčku Adele zabudnite. Je to vôbec ona?

Zdieľať
Adele
Photo by Joel Ryan/Invision/AP, File

Tá sa teda zmenila. Svetoznáma speváčka Adele, ktorá sa preslávila hitmi ako Hello, Rolling in the deep, alebo Skyfall vyzerá lepšie, ako kedykoľvek predtým. Napriek tomu, že si nikdy nerobila ťažkú hlavu zo svojej váhy, po rozchode so svojim manželom Simonom Koneckim urobila rázny krok a schudla na doslova modelkovské miery.

Kedysi sa Adele prezentovala plnoštíhlou postavou, nosila oblečenie veľkosti xxl, no to je už minulosťou. Dnes je z nej štíhla a vysmiata žena, ktorú by ste zrejme na ulici spoznali len veľmi ťažko. Na nedávnej oslave 33. narodenín rapera Drakea sa objavila ultraštíhla speváčka, ktorá svojim novým výzorom doslova vyráža dych. Ako sa jej podarilo dostať sa na takúto váhu? Za všetkým hľadaj nie muža, ale zmeny v živote. Rozpad vzťahu bol zrejme spúšťačom toho, že si obľúbená speváčka povedala dosť a začala sa venovať cvičeniu.

Lekcie pilates si obľúbila najviac, ktorým si venuje spolu s manželkou ďalšieho britského speváka Robbieho Williamsa. Ayda Field je jej novou parťáčkou, s ktorou tréningy navštevuje. Na oslave rapera sa objavila v čiernych zamatových šatách, ktoré odhaľovali jej ramená, predviedla však nielen ultraštíhlu postavu, ale zmenená je aj v tvári a nehanbí sa ani za svoje nohy, ktoré odhalila vďaka dlhému rozparku.

Takto dnes vyzerá speváčka Adele

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom