To je ale telo...Známy markizák ukázal, čo skrýva pod tričkom...

Zdieľať
Vratko Sirági
Instagram Vratko Sirági

Telo Adonisa. Najnovšia posila markizáckeho Telerána sa teda nezdá. Vratko Sirági patrí síce profesne k najmladším členom tímu, no rozhodne k tým najviac sexy. Podľa fotiek, ktoré uverejňuje na svojom profile na sociálnej sieti to totiž vyzerá, že na svojom zovňajšku maká poriadne tvrdo. A výsledky sú vidieť.

Najnovšie sa rozhodol užiť si dovolenku v spoločnosti svojich kamarátov, medzi ktorými je napríklad Oliver Oswald, či Miro Jaroš a cestuje s nimi po Slovensku. Zastavili sa aj v Demänovkskej doline, kde sa ukázal Sirági iba v plavkách. A potešil tak oko nejednej dámy. Telo má totiž vypracované do najmenších detailov. Sirági je pritom v Teleráne iba rok, no jeho hviezda stúpa závratnou rýchlosťou. Po 12 mesiacoch si totiž televízia zvolila práve jeho, ako zástupcu moderátorov počas dovoleniek.

A tak si sympatický brunet vyskúšal moderátorský chlebíček počas živého vysielania po boku Lenky Šóošovej. To, že je Vratko ambiciózny, potvrdil aj svojimi slovami. „Skončil som politológiu, po ktorej doštudovaní som sa vrátil domov a prešiel si povolaniami ako čašník, plavčík, postupne som naberal skúsenosti a prepracoval sa na referenta pre styk s verejnosťou môjho rodného mesta a keď som cítil, že potrebujem profesijne rásť, odfúklo ma sem do Bratislavy. Tu moje profesijné ambície samozrejme narástli a stal som sa manažérom kultúry pre mestskú časť Nové Mesto. A prerástlo to až do ambície prejsť na televíznu obrazovku a pretransformovať sa z manažéra na moderátora,“ povedal Sirági.

Dnes je stabilnou súčasťou Markízy, ktorá sa deň čo deň prihovára divákom prostredníctvom spravodajstva. Sirági má na starosti napríklad informácie z dopravného servisu. Má však za sebou už aj moderovanie niekoľkých väčších akcií Nadácie Markíza, pri ktorých mu televízia dala dôveru. Zdá sa teda, že z neho rastie silná konkurencia pre ostrieľané tváre a starí známi z Telerána by sa pred ním mali mať na pozore. Ukázať rozhodne má čo, veď fitko a cvičenie je pre neho veľmi dôležité. „Spánok je pre mňa aktuálne číslo 1. O to viac, že naňho nemámtoľko času, koľko by som chcel. A samozrejme, rodina, priatelia, rád športujem, fitness centrum je pre mňa prostredie, v ktorom sa viem dokonale odreagovať, vypnúť myšlienky, telefón a naozaj sa venovať len sám sebe,“ prezradil ešte.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom