Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Táslerova žena prelomila mlčanie: ROZVOD!

Ivan Tásler s manželkou Aničkou
Foto: SITA
reklama:
reklama:

Už nemohla viac mlčať. Stále právoplatná manželka Ivana Táslera Anička sa rozhodla prehovoriť. Potom, ako sa objavili správy o novej partnerke jej polovičky, frontmana kapely IMT Smile, zverejnila svoje vyjadrenie, kde priznala trpkú pravdu. Prominentné manželstvo je definitívne v troskách a na rad prichádza rozvod. 7 rokov od svadby sa teda rozpadá ďalšie šoubiznisové manželstvo.

„Radi by sme poopravili verejnú mienku, ktorá sa o nás tieto dni šíri skrz médiá. Mrzí nás, že „vyskakujeme“ z bulváru a práve preto, aj keď sme si mysleli, že nikdy nebudeme dávať žiadne takéto vyjadrenia cez sociálne siete (tí, čo nás poznáte viete, že nie sme tie typy), spravíme výnimku. Už nejaký čas netvoríme pár a nežijeme spolu. Je nám ľúto a berieme ako veľké osobné zlyhanie, že sa nám ani napriek veľkej snahe nepodarilo naše manželstvo zachrániť a prekonať dlhodobú partnerskú krízu, ktorou prechádzalo,“ napísala vo vyjadrení k spoločnej fotke Anna Táslerová.

Ako to už pri rozchodoch býva, obaja sa snažia ostať nad vecou. A to je aj prípad Táslerovcov. „Naďalej však spolu dobre vychádzame ako priatelia, normálne spolu komunikujeme, nerozchádzame sa v zlom. Naozaj! Vždy sa budeme mať radi a budeme si blízki a oporou, i keď už nie ako pár. Veríme, že sa na tom ani časom a mediálnym tlakom nič nezmení. S láskou a vďakou spomíname na všetko pekné, čo sme za tie roky spoločne prežili. A tak ako bolo bez škandálov naše manželstvo, sme presvedčení, že bez škandálov prebehne aj náš rozvod. Sme OK, navzájom, aj každý zvlášť,“ zverila sa so svojimi pocitmi manželka lídra IMT Smile.

Pravdou však je, že v šoubiznise sa každý rozchádza v dobrom, každý ostáva priateľmom a priateľkou. Potom však príde zlom a vo väčšine prípadov ide iba o pretvárku. Či je to aj prípad Táslerovcov nevedno. Otázkou tiež je, kedy sa ich problémy vystupňovali natoľko, že išli od seba. Veď ešte v apríli spoločne trávili dovolenku na exotickej Srí Lanke, kde práve Anička pridávala na sociálnu sieť spoločné fotky. A práve odtiaľ je posledná spoločná snímka, ktorá ukazuje dvojicu bok po boku. Zrejme išlo o posledný pokur vzkriesiť krachujúci vzťah. Tásler si pritom iba pár týždňov po návrate zo spoločnej dovolenky stihol nájsť náhradu. Je ňou vizážistka Denisa, s ktorou svoj vzťah už ani netaja. Práve Tásler zatiaľ mlčí a rozpad jeho manželstva nekomentuje. V jeho prípade sa však zrejme tak skoro nejakých slov nedočkáme. Spevák nemá vo zvyku komunikovať s médiami ani v oveľa pozitívnejších prípadoch.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Štefan ŠperkaDátum 8. augusta 2019
reklama:
reklama:
reklama: