Moderátor Marcel Forgáč šokuje: ROZVOD po 30 rokoch manželstva!

Zdieľať
Marcel Forgáč s manželkou
Marcel Forgáč s manželkou Foto: Ples v opere

Zdalo sa, že majú ideálne manželstvo a nič ich nerozdelí, opak bol zrejme pravdou. Obľúbený slovenský moderátor Marcel Forgáč (49) sa po 30 rokoch manželstva rozvádza so svojou manželkou Adrianou. Informácie priniesol ako prvý denník Plus JEDEN DEŇ a samotný Forgáč tieto informácie bez okolkov potvrdil.

Informácia o rozpade vzťahu známej televíznej tváre a jeho manželky prišla ako blesk s jasného neba. Dvojica pritom nie je od seba pár dní, práve naopak. Ako sa tak zdá, ich manželstvu zazvonil umieračik presne v čase, kedy na Slovensku začala zúriť pandémia koronavírusu, čo podľa slov Forgáča časovo vychádza na marec minulého roka. „Už 15 mesiacov sme od seba. Rozvádzame sa. Rozhodla sa tak manželka,“ povedal moderátor pre denník. Pri rozvodoch po dlhých rokoch je pritom na mieste otázka, či stál za krachom vzťahu niekto tretí. To však podľa medializovaných informácií nie je dôvodom, prečo manželia išli od seba. Žiadne veci sa nedejú zo dňa na deň. Skrátka sa uzavrel nejaký životný príbeh a myslím si, že sme vzájomne naplnili svoje príbehy,“ dodal Forgáč. Ich vzťah pritom dlhé roky pôsobil ako ukážkový a nič nenasvedčovalo tomu, že bu nich nebolo niečo s kostolným poriadkom.

„Zatiaľ bývame každý v jednom dome a asi to tak aj ostane. Viete, my si nehádžeme smradľavé bomby cez plot a ani mŕtve mačky. Čas je mocný čarodej. Obaja sa snažíme čo najkorektnejšie pracovať na výchove synov. Deti nie sú malé a mama neodišla do Štokholmu. Je vlastne cez ulicu, tak kedykoľvek môžu byť spolu. Obrazne to poviem, je v južnom krídle rodinného sídla. Každý má nejaké tie zákutia duše. Podľa mňa treba počkať, ako to bude. Aj manželka je nejakým spôsobom zranená. Chce to čas. Verím, že to celé bude časom lepšie,“ doplnil na záver obľúbený moderátor. Jeho manželka zatiaľ o dôvodoch rozpadu 30 ročného zväzku mlčí. Dvojica má dvoch synov Marka a Adama.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom