Moderátor TA3 Dolinský má na krku obrovský prúser: Ožratý za volantom!

Zdieľať
Norbert Dolinský
Norbert Dolinský Foto: reprofoto TA3

Zavaril si na poriadny prúser a jeho dni ako moderátora politickej diskusnej relácie sú zrejme spočítané. Noro Dolinský bol známou tvárou spravodajskej televízie TA3, na ktorej každú nedeľu griloval politikov pod paľbou otázok. Najnovšie sa však preslávil škandálom, kedy ho mala polícia chytiť za volantom pod vplyvom alkoholu. Informácie priniesol ako prvý portál topky.sk

„Poverený policajt PZ druhého bratislavského okresu vzniesol obvinenie Norbertovi D. z Košíc pre trestný čin Ohrozenia pod vplyvom návykovej látky. Menovaný bol dňa 04. 05. 2021 v čase krátko pred 22:00 h. zastavený a kontrolovaný hliadkou PZ na ulici Na Križovatkách. Kontrola bola vykonaná na základe oznámenia, ktoré sme prijali na linke 158. Dychová skúška u vodiča osobného motorového vozidla zn. Seat Altea skončila pozitívnym výsledkom, a to 0.85 mg/l, čo predstavuje 1,77‰,“ znie stanovisko polície. Rozhodne tak nemohlo ísť o zostatkový alkohol, navyše bol Dolinský prichytený vo večerných hodinách.

Samozrejme ho muži zákona zadržali a putoval do cely predbežného zadržania, čo je v podobných prípadoch klasickým postupom. „Alkoholom potúžený vodič bol okamžite obmedzený na osobnej slobode a eskortovaný na najbližšie policajné oddelenie k vykonaniu ďalších procesných úkonov. Vec bude realizovaná v tzv. „super rýchlom“ konaní s návrhom na podanie obžaloby. Norbert pôjde pred sudcu v zákonom stanovenom čase – do 48 hodín,“ povedala ešte polícia vo svojom vyjadrení. Samozrejme, na ťahu je teraz aj televízia, keďže Dolinský moderuje politickú relácie V politike každú nedeľu a podobné prešľapy sa v mediálnom svete neodpúšťajú. Kompetentní však nič bližšie nepovedali, no moderátor poputuje na koberček k nadriadeným a zrejme sa so svojim teplým miestečkom môže rozlúčiť. Máme už informácie, ktoré zverejnila Polícia SR – Bratislavský kraj. Veľmi nás mrzí vzniknutá situácia. Celý incident budeme riešiť s Norom interne,“ povedala riaditeľka komunikácie a strategického rozvoja TA3 Oľga Dúbravská.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom