Martin Nikodým sa nezdá: Rande so sexy brunetkou. Je mladšia o 25 rokov a má otca pracháča!

Zdieľať
Martin Nikodým
Martin Nikodým Foto: RTVS

Moderátor Martin Nikodým zažíva po pracovnej stránke naozaj úspešné obdobie, kedy moderuje nielen stálicu RTVS Milujem Slovensko, ale aj hit konkurenčnej Markízy Tvoja tvár znie povedome. Ponuky sa mu teda len tak hrnú avšak v súkromí to už také dokonalé nebolo. Po dvoch nevydarených vzťahoch, z ktorých má tri deti tak stále hľadá tú pravú. Naposledy ho prichytili so sympatickou brunetkou, no je otázne, či ide o novú lásku, alebo veľmi dobrú kamarátku. 

Exkluzívne fotografie zamilovaného páru priniesol týždenník Plus7dní. Dvojica si vychutnávala prvé dni potom, ako sa uvoľnili opatrenia po pandémii a ich stretnutie len tak sršalo romantikou v spoločnosti jeden druhého. Moderátor sa pritom so sympatickou brunetkou nestretol iba raz, jej auto bolo zaparkované pred jeho prenajatým bytom v Starom Meste viackrát, čo by mohlo nasvedčovať tomu, že si dvojica nie je cudzia a ich stretnutia nie sú pracovné, ani kamarátske. To však samotný Nikodým popiera a informácie o novom vzťahu sa snaží zmiesť zo stola.

„To ja sa fakt nemôžem stretnúť a prejsť s niekým, aby z toho nebol vzťah a partnerstvo? Stretávam sa s mnohými ľuďmi a aj ženami. Naozaj by som nestíhal, aby boli všetky mojimi partnerkami. Ak sa pýtate na Nikolu, tak s tou sa poznám už dlhší čas. Spoznali sme sa na jednom seminári a, áno, párkrát sme sa stretli, pretože si rozumieme, ale partnerský vzťah to nie je,“ povedal pre týždenník moderátor. Pravdou však je, že dvojicu nachytali na hruškách nielen pri prechádzkach, či spoločnom obede, ale aj v noci, kedy si pod rúškom tmy vymieňali poriadne vášnivé objatia a bozky. Brunetka, ktorá sa pio boku Nikodýma objavila je Nikola z Popradu, ktorej otcom je Peter Kaňuk. Ten je známym slovenským podnikateľom, ktorého firma pôsobí v oblasti distribúcie čerstvého ovocia a zeleniny. Nikola mala študovať na Fakulte manažmentu na Univerzite Komenského a pracuje ako obchodná zástupkyňa v istej spoločnosti. Či teda vzťah Nikodýmy a Nikoly prerastie aj v niečo viac je otázne, podľa fotografií týždenníka to však vyzerá, že by to nemuselo byť len jarné vzplanutie, ale aj niečo viac…

Nová priateľka Martina Nikodýma
Nová priateľka Martina Nikodýma Foto: Facebook N.Kaňuková

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom