Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Adela Vinczeová sa dala zaočkovať: Pichli jej Astru Zenecu a potom to prišlo. Toto zažívala deň po…

Adela Vinczeová, Viktor Vincze
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Adela Vinczeová, Viktor Vincze Foto: Daniela Matušková
reklama:
reklama:

Najpopulárnejšia moderátorka na Slovensku Adela Vinczeová má krátko po 40-ke a tak sa mohla aj ona dať konečne zaočkovať. Nepatrí tak k odporcom vakcín a dokonca sa nebála po negatívnej reklame ani Astry Zenecy. Práve tú jej lekári dali, aby ju ochránila pred koronavírusom.

Vinczeová spoločne so svojim manželom Viktorom Vinczem trávia momentálne čas na svojej chalupe, ktorú si zaobstarali na Liptove a kde sa utiekali počas pandémie veľmi často. Práve tam našli pokoj a oázu kľudu, kde si vychutnávajú spoločnosť jeden druhého. Keď prišla ponuka na očkovanie moderátorky, tá ani na chvíľu neváhala. „Astra je tam. Sme na chate na Liptove, prišiel termín do Prešova, neváhala. Neváhajte ani vy. Ja stále čakám,“ povedal Vincze na sociálnej sieti, kde zverejnil zábery z momentu, kedy bola Adela zaočkovaná. Ešte pred niekoľkými mesiacmi pritom obaja prekonali Covid a v prípade Vinczeho rozhodne nešlo o ľahký priebeh a nepríjemnosti po chorobe pociťuje niekedy ešte aj dnes.

Moderátorka zrejme svojim krokom chcela podporiť vakcínu Astra Zeneca, ktorej sa v posledných týždňoch dostávalo viac negatívnej reklamy. Samotná Adela sa objavila aj v kampani na podporu vakcinácie, ktorú rozbehlo ministerstvo zdravotníctva. Ani ona však netajila, že vedľajšie účinky po vpichu mala aj ona. „Mám sa už o niečo lepšie, mala som v noci triašku a teplotu a bolí ma veľmi ruka, ale urobila som to pre kolektív. A aby som už nikdy nikoho nenakazila. Nie pre seba, to nie,“ priznala bez okolkov Vinczeová. Určite však vďaka svojej popularite dokáže motivovať svojich fanúšikov k tomu, aby išli na očkovanie tiež, minimálne teda tých nerozhodnutých.

Adela po očkovaní
Adela po očkovaníFoto: Instagram Viktor Vincze
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor redDátum 26. apríla 2021
reklama:
reklama:
reklama: