Zmena povolania? Viktor Vincze ako pilot odviezol prvých cestujúcich na dovolenku

Zdieľať
Viktor Vincze
Foto: Instagram/viktorvincze - koláž Najky.sk

Známy moderátor má licenciu na Boeing 737.

Každý má v živote nejaký sen, ktorý si túži splniť. Moderátor Viktor Vincze sa veľmi chcel stať pilotom, čo sa mu aj podarilo.

Absolvoval letecký výcvik, ktorý zvládol popri práci a starostlivosti o rodinu. Prezradil, že celý výcvik ho stál približne 70-tisíc eur.

Po niekoľkých týždňoch od výcviku vzlietol ako pilot so svojimi prvými pasažiermi. Lietadlo mierilo do Grécka. Vincze sa poďakoval ľudskému kapitánovi a všetkým aerollinkám.

Mnohých ľudí napadlo, či Vincze zavesí kariéru moderátora na klinec a bude sa venovať novej práci. Na svojom Instagrame informoval, že do práce pilota sa nepustil preto, aby mal zadné dvierka.

„Na vylúčenie prípadných konšpirácií – za týmto dňom som išiel roky, bez ohľadu na aktuálnu situáciu.Nechystal som si ho ako zadné dvierka, je to splnený sen. A chemtrails naozaj existujú – sú to konkrétne pásy chemickej zlúčeniny vodíka a kyslíka, teda H2O,“ uviedol.

Vinczemu k novej práci gratulovali známe tváre. „Viktor, skláňam sa… Viem, čo všetko je za takýmto snom… Koľko učenia a naliehavých hodín,“ napísala fitneska Zora Czoborová. Herec Štefan Martinovič uviedol, že Vincze ide bomby. Herečka Hana Lasicová pochválila moderátorovu uniformu.

Viktor Vincze
Foto: Instagram/viktorvincze
Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom