Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Adela a SuperStar: Chystá sa návrat roka? Modetátorka to povedala na rovinu…

Adela Vinczeová
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Adela Vinczeová Foto: TV Markíza
reklama:
reklama:

Ďalšia séria Česko Slovenskej SuperStar klope na dvere a tvorcovia postupne odkrývajú novinky, ktoré budú na jar súčasťou celej šou. Porota prešla obrovskou zmenou, okrem piateho člena sú štyria „kati“ úplnými nováčikmi. Hodnotiť výkony tak bude okrem ostrieľaného Paľa Haberu aj herečka Patrícia Pagáčová, hudobník Marián Čekovský, speváčka Monika Bagárová a moderátor Leoš Mareš. Kto bude moderátorom, alebo moderátorkou je zatiaľ vo hviezdach.

Od začiatkov, kedy sa spevácka šou objavila na obrazovkách po prvýkrát, je s ňou spojená dvojica Adela Vinczeová a Martin Pyco Rausch. Obaja moderovali prvé série, kedy sa vysielala ešte na RTVS, Pyco sa neskôr ešte vrátil v jednej sérii. Preto je na stole otázka, či Adelu tvorcovia nezlomili, aby sa na moderátorský post postavila po rokoch opäť. Predsalen by to bola obrovská výhra a šou by mohla dostať úplne nový rozmer a vrátila by sa tam, kde začala. A to by v dnešnej dobe, kedy diváci bažia po veľkých návratoch bola obrovská udalosť.

Pravdou však je, že samotná Vinczeová sa do projektu ako SuperStar už nehrnie. Naposledy sa objavila v sérii, ktorú vyhral Martin Chodúr, potom sa venovala iným projektom ako Let’s Dance, vlastnej talk show Trochu inak a tiež markizáckej Chart Show. Preto nás zaujímalo, či je Adela v hre, alebo je to už definitívne minulosť. „Táto otázka je mi z médií kladená každú novú SuperStar sezónu a ja vždy odpovedám, že SuperStar je pre mňa významná a silná etapa môjho života, ale už je dávno uzavretá a preto ma aj prestalo oslovovať. Takže sa nič nezmenilo ani tento raz,“ povedala pre NAJKY Adela. Fanúšikovia modertátorky sa tak musia zmieriť s tým, že sa blondínka už v speváckej súťaži zrejme nikdy neobjaví. Hviezdu jej kvalít sa navyše za posledné série nepodarilo nájsť a práve dámska časť moderátorskej dvojice bola vždy tou slabšou. Jednoducho, Adela je len jedna…

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor steDátum 2. decembra 2019
reklama:
reklama:
reklama: