Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Gottova dcéra po smrti milovaného otca: Manžela nachytala v posteli s inou!

Dominika Gottová
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Dominika Gottová (prvá vľavo) Foto: www.instagram.com
reklama:
reklama:

Po smrti otca zažíva jednu ranu za druhou. Najstaršia dcéra Karla Gotta (†80), ktorá žije vo fínskych Helsinkách spoločne s manželom Timom, padá na totálne dno. Nielen finančné, ale aj súkromné. Ako sa totiž ukázalo, Dominika Gottová svojho muža, ktorý trpí depresiami a holduje alkoholu pristihla pri nevere.

S milenkou ho mala načapať priamo pri sexe v ich posteli. Navyše to bolo v dome, kde obaja bývali a teraz im hrozí vysťahovanie. „Je mi hrozne. Tá žena je z Mexika, má 24 rokov a mali sa spoznať v septembri, kedy bol Timo na údajnom turné po Južnej Amerike. Jeden večer ju dokonca priviedol k nám domov. Išla som spať, bola som úplne mimo a keď som išla v noci na toaletu, tak som ich pristihla pri sexe. Bolo to strašné,“ povedala českým médiám Gottová. Tu sa však výpočet jej problémov absolútne nekončí, práve naopak. Manžel, ktorý sa prezentuje akop hudobník jej totiž narobil ďalšie starosti. A dcéra slávneho speváka môže ľahko skončiť na ulici.

Žiadosť o rozvod je už podaná, no to, čo okrem nevery ešte Dominika zistila, ju zrazilo na kolená. Na manželov si totiž posvietili exekútori. „Robila som poriadky s novinami a našla som medzi nimi dopis, že Timo pol roka neplatil nájomné a pokiaľ to nezaplatíme, budeme vysťahovaní,“ hovorí so smútkom v hlase Gottova dcéra. Nejde pritom o zanedbateľnú čiastku, podľa Dominiky je dlh na nájomnom zhruba 200 tisíc českých korún, teda 8000 eur. „Timovi je to jedno, vôbec to nerieši, neustále si telefonuje s milenkou a pije. Ako chlap naozaj absolútne zlyhal. Vôbec neviem, čo budem robiť,“ dodala na záver s tým, že v hre je aj návrat do Českej republiky. Keďže si však našla dobre platenú prácu v Helsinkách, nechcela by o ňu prísť.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor steDátum 2. decembra 2019
reklama:
reklama:
reklama: