Najproblémovejší superstárista Mikla šokuje: O nakrúcaní porna aj pokuse o samovraždu!

Zdieľať
MDD TV Joj
Robo Mikla na Najväèšom dni detí s televíziou JOJ 4. júna v bratislavskom Auparku. (foto: SITA/Peter Hudec)

Prvá Slovenská SuperStar spôsobila svojho času obrovský ošiaľ. Finálová desiatka spevákov sa okamžite stala miláčikom publika a ako každá show mala svojho benjamínka, sexicu, slušáčku, ale samozrejme aj najväčšieho búrliváka. Tým bol bez najmenších pochybností Robo Mikla, ktorý mal už v tom čase problémy s alkoholom a svoju povahu nedokázal zvládať. 

Produkcia nevedela, v akom stave príde na generálku, či priamy prenos, jeho správania bolo nevyspytateľné, až nakoniec z celej šou pred siedmym kolom odstúpil. Odvtedy si prešiel dlhou cestou pádu na samé dno, žil nejaký čas aj v Amerike, kde sa živil ako pracovník na stavbe, účinkoval v celebritnej Farme na Markíze a dnes už niekoľko rokov abstinuje a snaží sa žiť pokojným životom. Nedávno poskytol otvorený rozhovor pre YouTube kanál Dominika Kopca a reláciu Ver si! A prezradil v ňom šokujúce informácie zo svojej búrlivej minulosti, kedy sa rád pozeral na dno pohárika a porobil naozaj množstvo prúserov.

Aj cesta do speváckej súťaže bola pre neho v podstate vykúpením a ultimátom od jeho milovanej mamy. „Na kasting mi dala prihlášku mama. Dovtedy som chodil po kadejakých konkurzoch, od hereckých rolí až po porno a neviem aké kadejaké šialenstvá,“ povedal šokujúce detaily zo svojej mladosti Mikla s tým, že do takej komerčnej relácie nemal absolútne v pláne ísť. Potom však prišla od mamy jasná podmienka a on sa musel podvoliť.Ona mi ale povedala, že ak tam nepôjdem, už mi nedá ani korunu na tie moje šialené výlety na kadejaké a iné kastingy, konkurzy. Tak som povedal, že dobre, idem,“ pokračoval spevák vo svojej spovedi.

Už počas trvania šou sa niekoľkokrát opil tak, že vyrobil škandál na tú dobu nevídaných rozmerov. Ešte predtým, ako sa dostal do SuperStar sa dokonca pokúsil o samvraždu, čo doteraz tiež zrejme nikto ani len netušil. Bolo to v období, keď chodil na strednú školu a mal len 16 rokov. Mal som pocit, že k*kot, ja v tomto chaose nechcem žiť. Ani sa mi to nechce riešiť. Toho šialeného je tak veľa, že sa z toho zbláznim,“ povedal Robo s tým, že pojedol neuveriteľných 60 tabletiek sedatív. Dnes vyzerá pokojne a aj podľa jeho vlastných slov, má búrlivé časy dávno za sebou.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom