5 tipov púdru na tvár

Zdieľať
Pudra 259181_1280.jpg
Foto: Makeup.sk

Púdre na tvár sa dodávajú v rôznych druhoch a slúžia na rôzne účely. Aby ste si mohli zvoliť ten najvhodnejší, ponúkame Vám zopár tipov.

Paleta 3 Steps To Sculpt, NYX Professional Makeup

Tento všestranný produkt od NYX Professional Makeup vám umožní kontúrovať behom minúty. Vďaka tomuto púdru vytvoríte krásny reliéf tváre alebo upravíte jeho tvar. Naneste svetlejší odtieň púdru na výrazné časti tváre: lícne kosti, mostík nosa, oblasti pod obočím. Takto im dodáte objem. A tmavé tam, kde by mal byť tieň.

Vyrovnávací púder „Perfektný tón“ Affinitone, Maybelline New York

Tento púder od Maybelline New York je obľúbený vďaka tomu, že leží rovno na pokožke a odstraňuje mastný lesk. Tvorí jednotnú textúru pleti, prispôsobí sa všetkým typom pokožky a poskytne jej hladký a matný povrch. https://makeup.sk/categorys/23447/ Dodáva pokožke zdravý lesk a prírodný svieži vzhľad. Obsahuje päť odtieňov, z ktorých nebubude ťažké vybrať ten najvhodnejší.

Pudra 1367779_1280.jpg
Foto: Makeup.sk

Fixačný priehľadný púder High Definition Finishing Powder, Translucent, NYX Professional Makeup

Priehľadný púder fixuje make-up a dlho vydrží. Poskytuje hladký, hodvábny a priehľadný povrch a tiež zakrýva jemné linky a rozšírené póry. Vybrať si môžete nielen priehľadný púder, ale aj farebnú Mint Green alebo Banana. Mint Green upraví začervenanie pokožky a Banana jej dodá zdravší vzhľad.

Púder All Nighter, Urban Decay

All Nighter Waterproof Setting Powder je čarovná palička vo vašej kozmetickej taške. Tento ľahký púder okamžite premení podklad na úplne matný povrch, ktorý s vami zostane po celý deň. Vďaka high-tech zloženiu púder maskuje póry a nedokonalosti, zabraňuje mastnému lesku a zachováva prirodzený jas pokožky.

Sypký púder Loose Powder, Giorgio Armani

Značka Giorgio Armani nevytvorila iba púder, ale aj „púdrový závoj“. Matuje, odstraňuje mastný a dodáva zdravý lesk. Vďaka technológii Micro-Fil spolupracujú všetky ingrediencie perfektne – vytvárajú ľahké pokrytie a rovnomerný tón. Nanesením na celú tvár, budete vyzerať, akoby ste sa práve vrátili z dovolenky.

Informačný servis

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom