Nečakaná zmena: Talent na Jojke opúšťa moderátorka! Náhradníčkou táto známa žena!

Zdieľať
Česko Slovensko má talent
Česko Slovensko má talent Foto: Televízia JOJ

Obľúbená šou televízie Joj sa čoskoro vráti na televízne obrazovky a opäť zamieša kartami v boji o diváka. Česko Slovensko má talent patrí dlhé roky medzi najsledovanejšie programy a na Kolibe to chcú využiť aj v tohtoročnom vydaní. Prekvapením je však nečakaná zmena na poste moderátorky šou.

Posledné ročníky moderoval český spevák a herec David Gránský a herečka Lujza Garajová Schrameková, ktorých si diváci rýchlo obľúbili a aj ako dvojici im to spolu išlo a sedelo. Tento ročník však bude iný práve na poste ženskej moderátorskej polovičky. Lujzu totiž nahradí nová dáma a nebude ňou nikto iný, ako manželka rapera Rytmusa a bývalá tvár konkurenčnej SuperStar na Markíze Jasmina Alagič. Tá sa rohodla teda prestúpiť z jednej televízie do druhej a po šanci byť v jednej z najsledovanejších šou skočila okamžite. „Šou Česko Slovensko má talent som vždy milovala. S obdivom k ľuďom, ktorí sa postavili pred porotu a s údivom, aké úžasné talenty niekde driemu, som ako diváčka sledovala takmer každú epizódu. No a teraz, keď som dostala príležitosť môcť ako moderátorka stáť pri nich na začiatku ich cesty k vysnívanej kariére, sa vlastne naplnil aj môj vlastný sen,“ povedala Alagič.

Keďže dnes neodmysliteľne k známym osobnostiam patria aj sociálne siete, nie je voľba Jasminy žiadnym prekvapením. Na Instagrame ju totiž sleduje 444 tisíc sledovateľov a to je aj pre televíziu poriadnym lákadlom. Fanúšikovia totiž budú na jej výkony zvedaví a promo cez túto platformu bude pre Jojku určite vítaným bonusom. To v podstate potvrdzujú aj slová režiséra celej šou. „Jasmina padla ako jasná voľba. S kreatívnym tímom a vedením televízie sme sa zhodli, že je našim najlepším výberom,“ prezradil Jeffo Minařík. Výmena nastala z prozaického dôvodu. Lujza Garajová Schrameková momentálne zasadla do poroty na konkurenčnej Markíze, kde je súčasťou inej šou Tvoja tvár znie povedome. Zrejme aj z pre jej účasť v Záhorskej Bystrici sa kompetentní rozhodli pre zmenu. Či to bol krok správnym smerom, ukáže až čas a výkony Jasminy.

Jasmina Alagič
Jasmina Alagič Foto: TV JOJ

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom