Je Jasmína Alagič opäť tehotná? S celou rodinou mení ístým spôsobom život

Zdieľať
Jasmína Alagič
Foto: Instagram/jasmina_alagic - koláž Najky.sk

Moderátorka Jasmína Alagič tvrdí, že sa v jej živote deje niečo extrémne nové.

V slovenskom šoubiznise je meno moderátorky balkánskeho pôvodu známe už mnoho rokov. Do povedomia verejnosti sa Alagič prvýkrát zapísala ako jedna z finalistiek Miss Universe.

Aktuálne hviezdi v novej zábavnej šou TV JOJ Heslo. Hoci sa Alagič teší na Instagrame mimoriadnej popularite, to isté nemožno tvrdiť o jej moderovaní v šou. Diváci jej vyčítajú príliš temperamentné vystupovanie.

Web eva.pluska.sk tvrdí, že krásna brunetka s ponukou na moderovanie dlho váhala. Myslí si, že jej veľká energia a nespútanosť, ktoré sa snažila preniesť na televíznu obrazovku, ostali nepochopené.

Jasmína Alagič
Jasmína v novej zábavnej šou Heslo. Foto: Instagram/jasmina_alagic

V súkromí tvorí Jasmína pár s raperom Patrikom Rytmusom Vrbovským. Pár sa vzal na jar 2019 na pezinskom zámku. V júli 2019 sa im narodil spoločný synček Sanel.

Jasmína poodhalila dvere do súkromia a priznala, že jej rodinu čaká veľká životná zmena. „Dnešným dňom sa nám s celou mojou rodinou istým spôsobom mení život. Deje sa v našom živote niečo extrémne nové,“ prezradila na Instagrame.

Ako dodala, nie je tehotná. Neprezradila však, o akú zmenu ide. Odôvodnila to tým, že jednak nemôže hovoriť o tom a jednak chce, aby mali ľudia väčší zážitok.

Jasmína vo videu ukazovala čierne zariadenie, ktoré mala pripnuté na chrbte so slovami, že stráca kus súkromia a ľudia sa stávajú súčasťou ich životov.

Jasmína Alagič
Jasmína a Rytmus. Foto: Instagram/jasmina_alagic

Sledovatelia Jasmíny v komentároch tipovali, čo za projekt alebo aktivitu sa chystá. Mnohí si myslia, že by mohli Jasmína a Rytmus natáčať dokument ako Karlos Vémola a Lela Ceterová. „Noví Geissenovci,“ napísala Maťa.

Jasmína Alagič
Jasmína so synom Sanelom. Foto: Instagram/jasmina_alagic

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom