Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Češi naložili Jasmine Alagič. Takýto trápny útok na manželku Rytmusa…Reakcia prišla skoro hneď

Jasmina Alagič
Foto: Instagram Jasmina Alagič
reklama:
reklama:

Slovenská moderátorka Jasmina Alagič je známa nielen u nás, ale aj u našich západných susedov. Naposledy sa objavila na krste istej influencerky, ktorá predstavila novú radu rúžov na pery. A českí novinári nenechali na manželke rapera Rytmusa nitku suchú. Čo jej vyčítali?

Najskôr sa do nej v článku pustili kvôli jej vyjadreniu na adresu hejterov, ktorí naložili po zápase Attilu Végha a Karlosa Vémoly, kedy sa zastala porazeného zápasníka. Novinárom sa zrejme nepáčilo, že sa vyjadrila k ľuďom, ktorí nakladali práve českému bojovníkovi. „Bol to úžasný zážitok, ktorému jednoznačnej kraľoval Attila, všetci sme so slzami v očiach a husacou kožou pozorovali víťazstvo kráľa. Nedá mi to, musím sa vyjadriť k mudrlantom, ktorí na Instagrame fandia len víťazovi a naviac vytvárajú dehonestujúce memečka a v mojich očiach úplne klesajú,“ napísala na svojom profile na sociálnej sieti Alagič.

Podľa autora článku išlo o patetické vyjadrenie, ktoré podľa jeho slov nemala ani len vypustiť z úst. To však nebolo všetko. Slovenskej moderátorke vyčítal aj jej údajné správanie na akcii, kde sa stala krstnou mamou spomínaného rúžu na pery. Podľa toho, čo napísal pre český web expres.cz, Alagič narástlo v poslednom období sebavedomie a nosí sa ako „päťkoruna do záložne“. Vraj sa jej nechcelo veľmi hovoriť s novinármi a dokonca v polovici jedného rozhovoru odišla bez vysvetlenia. Čo viedlo autora článku k takýmto slovám nevedno. Isté však je, že Slovenku rozhodne nemá veľmi v láske. K celej situácii sa vyjadril aj jej manžel Patrik Rytmus Vrbovský.

Ten sa samozrejme postavil na stranu svojej polovičky a matky ich syna Sanela a akékoľvek hviezdne maniere rázne zmietol zo stola. Podľa jeho slov to absolútne nebolo tak, ako popisujú v článku. Ako ďalej uviedol, nechcela sa rozprávať s jedným konkrétnym novinárom, ktorý mal byť otravný a tak odišiel urazený domov. Nech je to ako chce, na Slovensku takéto skúsenosti s Alagič novinári rozhodne nemajú a rozhovory poskytuje s úsmevom a bez najmenších problémov.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor redDátum 14. novembra 2019
reklama:
reklama:
reklama: