Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Ďurianovej ex Doležaj lieta v prúsere: Zatykač a teraz…Hrozí mu 20 rokov. Útek do Ruska?

Marianna Ďurianová
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Marianna Ďurianová Foto: TV Markíza
reklama:
reklama:

Okolo moderátorky Marianny Ďurianovej je opäť poriadne rušno. Kedysi najpopulárnejšia tvár televíznej obrazovky má totiž problémy so svojim expartnerom a otcom svojho synčeka Romanka. Jej bývalý snúbenec Roman Doležaj má totiž opletačky so zákonom a pred mesiacom po ňom polícia vyhlásila pátranie. Dnes je jasné, že sa ukrýva v zahraničí a dokonca poslal mužom zákona odkaz. Informácie o prípade Doležaja priniesol portál topky.sk

Ďurianová žne v práci jeden úspech za druhým a jej tvár je vždy zárukou kvality a profesionálneho prístupu. V súkromí to však nikdy jednoduché nemala a šťastie na partnerov sa jej akosi vyhýbalo. Po boku Doležaja však vyzerala šťastná, dvojica sa zasnúbila a moderátorka porodila partnerovi syna Romanka. Po rokoch spoločného života však prišiel zvrat a Doležaja zadržala polícia. Po viac ako troch rokoch za mrežami ho prepustili na slobodu, teraz však lieta v problémoch opäť. Jeho údajné skutky siahajú ešte do obdobia spred 18 rokov. „Roman Doležaj po predchádzajúcej dohode s Ivanom J. a Petrom F. týmto odpredal 3x po 100 gramov metamfetamínu, ktoré si obvinený Roman Doležaj zaobstaral z doposiaľ nezisteného zdroja,“ znie uznesenie.

Tu sa však výpočet jeho obvinení nekončí, kupčiť mal aj 4, respektíve 5 rokov potom a to konkrétne s efedrínom. „Odovzdal obvinený Roman Doležaj 2 kg efedrínu za doposiaľ nezistenú cenu, ktorý sa používa ako prekurzor pri výrobe metamfetamínu,“ píše sa ďalej v uznesení a popis skutku pokračuje: „V jeho dome v Bučanoch, kde mu v 10-kilovom vedre odovzdal ihličkový efedrín, kde Roman K. takto získaný efedrín splatil vo viacerých splátkach, pričom za 10 kg efedrínu vyplatil obv. Romanovi Doležajovi celkovo 60.000 eur pri cene 6.000 eur za kilo efedrínu.“ Podľa portálu má byť Doležaj v zahraničí, u našich západných susedov v Českej republike sa mal pridať k známym Nočným vlkom a jeho kroky mali smerovať na Ukrajinu. Dokonca sa hovorí, že dnes je už v Rusku. Čo je na tom pravdy nevedno, samotná moderátorka sa k otcovi svojho syna nevyjadruje, otázne je, či je to naozaj jej expartner, alebo dvojica po jeho prepustení spoločne opäť tvorila pár. Isté však je, že ak by sa Doležajovi preukázala vina, hrozilo by mu až 20 rokov za mrežami.

Roman Doležaj
Roman DoležajFoto: Polícia SR
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

reklama:
reklama:
reklama: