Problémy v manželstve Popoluškinho princa: Manželka k nim domov zavolala políciu!

Zdieľať
Pavel Trávniček
Pavel Trávniček má problémy v manželstve Foto: Česká televize
V manželstve princa z rozprávky Tri oriešky pre Popolušku to zrejme šťastný koniec v štýle žili šťastne, až kým nezomreli platiť nebude. Pavel Trávniček, ktorý sa preslávil práve účinkovaním vo vianočnej klasike po boku Libušky Šafránkovej má totiž vo vzťahu s manželkou Monikou obrovské problémy, ktoré vyvrcholili pred pár dňami. 

Ani dva mesiace potom, ako herec verejnosti prezradil svoje podozrenia z nevery svojej stále zákonitej manželky, totiž v ich dome zasahovala polícia. Všetko sa odohralo v sobotu, kedy žena princa z Popolušky trávila pracovný čas práve s jej údajným milencom. Tomu robí aj manažérku a vyzerá to tak, že on bude dôvodom krízy v niekoľkoročnom vzťahu dvojice. To, že by mala Monika tvoriť milenecký pár práve s Janom Svěceným potvrdil pred časom práve Trávniček na svojom profile na sociálnej sieti Facebook. Monika sa rozhodla žiť s J. Svěceným. Maxmiliána vždy šupne na Moravu a ja s tým nemôžem nič urobiť. Kto mi pomôže nestratiť syna?“ napísal herec, no tieto slová neskôr zmazal a jeho manželka sa vyhovárala na útok hackerov na profil jej muža. Českí paparazzi fotografi však dvojicu neskôr zachytil, ako idú do bytu jej údajného milenca.

Teraz sa zdá, že pravdy na ich vzťahu niečo naozaj bude, pretože musela v dome prominentného herca zasiahnuť práve polícia, čo potvrdil aj rozprávkový princ. „Monika zavolala políciu. Dnes v noci polícia prehľadala môj dom na udanie Fialkovej – Trávničkovej,“ povedal pre český denník Blesk. Dvojica má spoločne snyčeka Maximiliána a je medzi nimi 35 ročný vekový rozdiel. Zosobášili sa v roku 2015, no po 6 rokoch prišla obrovská kríza. To, že u Trávničkovcov boli muži zákona potvrdil aj hovorca Zdeněk Chalupa: „Môžem potvrdiť, že v sobotu krátko pred druhou hodinou rannou sme robili výjazd v Mnichoviciach k riešeniu prípadu a prevereniu oznámenia o narušení občianskeho spolužitia medzi partnermi.“uviedol hovorca príslušného oddelenia Zdeněk Chalupa. Verzia manželky herca je však o čosi iná a opäť prišla so zaujímavou teóriou, prečo ich navštívila polícia. „Z dôvodu, že som mala o manžela a malého strach, keďže mi nereagovali na telefón a potom večer neotvárali, som musela zavolať políciu, aby zistili, či je všetko v poriadku a či sa niečo nestalo,“ povedala pre denník Blesk. Ako následne dodala, v jej manželstve sa podľa jej slov nič nedeje a chce od všetkého kľud. Pravdu tak vedia zrejme len manželia…A polícia.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom