Jasmina Alagič to konečne priznala: Áno, dala som si ich zväčšiť!

Zdieľať
Jasmina Alagič
Jasmina Alagič Foto: www.instagram.com

Okolo moderátorky a manželky rapera Rytmusa bolo v poslednom období poriadne rušno. Dôvodom bola jej zmenená vizáž, čo si všimol nejeden fanúšik. Jasmina Alagič sa totiž pochválila novými fotkami, na ktorých má záhadne väčšie pery. Okamžite sa vyrojili špekulácie, že si ich dala zväčšiť. Ona niekoľko dní zahmlievala, aby napokon vyšla s pravdou von a priznala, že si do nich dala vpichnúť obľúbenú kyselinu.

„A teraz drahí moji priatelia čo Vás tu mám, Vám rada takto všeobecne odpoviem na tému zväčšenia pier. Tak ako vždy aj teraz Vám bez akýchkoľvek zahmlievaní, alebo podobných zbytočností všetkým môžem odpovedať AAANO dala som si aplikovať kyselinu hyaluronovú u Aleny Pallovej, pretože som ju otravovala už snáď vyše roka. Momentálne sú pery o niečo väčšie ako bude ich finál vyzerať pretože to mam stále veľmi čerstvé (čo určite každý rozumný človek hneď pochopí že niekto opúcha viac niekto menej) takže zhruba už o pár dní uvidíte, či sa vlastne až tak veľmi zmenili,“ napísala na sociálnu sieť.

A naozaj má Alagič momentálne pery väčšie, ako býva zvykom. Dôvodom je zrejme opuch, ktorý po aplikovaní vznikne a predsalen ide o čerstvý zákrok, tak bude trvať nejaký čas, kým sa dostanú na normálnu úroveň. Moderátorka sa pritom pomaly, ale isto vracia aj do pracovného kolotoča. Nedávno moderovala markizácku párty pri príležitosti spustenia ďalšej série speváckej šou SuperStar. Tú v minulosti Jasmina dokonca moderovala, no jej výkony veľmi neoslnili. Doteraz sa však nevie, kto bude moderovať tento ročník, porotcovia sú síce známi, no ďalšie mená si tvorcovia zatiaľ nechávajú pre seba. Ani režisér projektu Pepe Majeský na akcii Markízy nechcel povedať, kto sa predstaví v pozícii sprievodcu programom.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom