Parišková po chemoterapii: Prvýkrát bez parochne. Hrdo vystavuje svoje nové vlasy!

Zdieľať
Aneta Parišková
Aneta Parišková Foto: Instagram TV JOJ

Zdá sa, že jej svitá na lepšie časy najmä po zdravotnej stránke. Slovenská moderátorka Aneta Parišková sa minulý rok pasovala so zákernou rakovinou, ktorú jej lekári diagnostikovali a išlo o zhubné nádorové ochorenie lymfatických uzlín, tzv. Non-Hodgkinov lymfóm. Teraz, viac ako 8 mesiacov potom, ako túto správu oznámila svetu sa ukázala tak, ako sme ju poznali predtým. A dokonca sa nehanbí ani za svoje krátke vlasy. 

Aj takto dodáva silu a odvahu iným ženám, ktoré s podobnou diagnózou bojujú tiež. Parišková sa predstavila v hlavnom spravodajstve televízie JOJ s krátkymi vlasmi a parochne, ktoré využívala predtým sa rozhodla podarovať. Aj takýmto gestom ukazuje, aká silná je v boji s nepríjemnou chorobou. „Pať mesiacov po chemoterapii je už možné vytvoriť mi na hlave nejaký účes. A tak dnes budem prvýkrát vysielať bez parochne. Moje “náhradné vlasy” rada darujem niektorej spolubojovníčke, ktorá ich teraz potrebuje,“ napísala k fotografii moderátorka. Zdá sa teda, že jej boj je nateraz vyhratý a môže sa spokojne usmievať. Napriek tomu si musí dávať veľký pozor, pretože ako onkologický pacient, aj keď vyliečený, patrí do rizikovej skupiny v čase pandémie, kedy by jej prípadná nákaza koronavírusom mohla spôsobiť nemalé problémy.

Ešte pred necelým rokom, presne v máji 2020 vyšla moderátorka s pravdou von a na sociálnej sieti zverejnila informáciu o tom, že sa musí podrobiť náročnej liečbe a poraziť chorobu, ktorá sa stala osudnou Karlovi Gottovi. „V NOÚ som prvou chemoterapiou začala svoj dlhý a náročný boj s rakovinou. Lekárom, sestrám a sanitárkam z kliniky onkohematológie ďakujem za profesionálny a ľudský prístup a perfektnú starostlivosť. Všetkým dobrým a prajným ľuďom ďakujem za modlitby a podporu,“ povedala vtedy Parišková. Všetci sú však teraz šťastní, že sa jej náročný boj podarilo vyhrať a ona sa dnes môže usmievať, aj keď pod chrániacim rúškom, na divákov Jojky.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom