Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Smrť kosí naďalej: Do speváckeho neba odišiel Robo Kazík (†73)!

Robo Kazík
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Robo Kazík Foto: reprofoto YouTube/Repete
reklama:
reklama:
Čiernu nedeľu po úmrtí Andyho Hryca (†71) a Ladislava Štaidla (†75) strieda čierny pondelok. V doobednajších hodinách sa totiž objavila správa o tom, že navždy odišiel spevák Robo Kazík. Legendárny „repeťák“, ktorý sa preslávil hitmi ako Marína, Toto sólo patrí nám, Srdce ti napovie či Jesenné lístie zomrel vo veku 73 rokov.

„Vždy keď mi ráno zazvoní telefón, bojím sa ho zdvohnúť, lebo to neveští nič dobré. A dnes znovu. Túto správu som nechcel počuť. Robo, kamarát môj, nechce sa mi uveriť… Veď ešte minulý týždeň sme spolu hovorili a termín na nakrúcanie som ti už rezervoval. Mrzí ma, že to už nestihneš… Robo Kazík dnes navždy odišiel. Vždy si Ťa budem pamätať ako milého, upraveného a dobrosrdečného človeka, ktorý rozdával radosť. Budeš nám veľmi chýbať! Česť tvojej pamiatke a úprimnú sústrasť celej rodine. Je mi to nesmierne ľúto…,“ napísal Noro Meszároš, kamarát Kazíka a šéf Senzi TV.

Smrť populárneho speváka zasiahla aj legendy slovenského hudobného neba, ktoré kedysi hviezdili s Kazíkom v relácii Repete, ktorú vysielala verejnoprávna televízia a moderovali ju Ivan Krajíček a neskôr Zora Kolínska. „Dnes ma zasiahla veľmi smutná správa, môj výborný kamarát a dlhoročný kolega Robo Kazík odišiel. Ďakujem ti za nespočetné množstvo príjemných chvíľ. Odpočívaj v pokoji, kamarát môj,“ napísal na sociálnu sieť Peter Stašák. Informácie o tom, že by podľahol koronavírusu vyvrátil syn speváka. „Otec nezomrel na Covid, to je prvoradé. Ešte aj dnes mu robili testy. Prišlo mu v noci ťažko a zlyhalo mu srdiečko. Mama ho našla a bola pri ňom . Otec sa pravidelne nechával testovať. Keď k nemu dnes prišla záchranka, aj tí ho hneď otestovali. Ďakujeme za prejavenú sústrasť,“ povedal pre portál pluska.sk Richard Kazík. Česť pamiatke legendárnemu spevákovi.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor redDátum 1. februára 2021
reklama:
reklama:
reklama: