Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Daniela Kralevich po smrti nevinnej Linh (†18): Padlo obvinenie a už jej zhabali vodičák!

Daniela Kralevich
Daniela Kralevich Foto: archív D.K.
reklama:
reklama:

Autonehoda v bratislavskej mestskej časti pri ktorej zahynula vietnamská študentka Linh sa stala už pred pol rokom. Doteraz však nebol nikto obvinený a Daniela Kralevich, ktorej auto malo podľa svedkov mladú dievčinu usmrtiť, si naďalej šoférovala a nepoznala verdikt vyšetrovateľov. To sa však teraz zmenilo.

Kralevich sa preslávila ako bývalá účastníčka Miss Universe a neskôr tiež svojimi developerskými plánmi v hlavnom meste. Tentoraz však bola účastníčkou nehody, pri ktorej jej auto, ktoré šoférovala spôsobilo smrť mladej študentky, iba osemnásťročnej Linh, ktorá prechádzala na priechode pre chodcov a vrazilo do nej terénne auto brunetky. Pol roka sa nič nedialo, do hry vstúpil dokonca generálny prokurátor, ktorý nariadil prešetriť, prečo sa vyšetrovanie tak naťahuje a nebolo vznesené obvinenie. „Vzhľadom na štádium prípravného trestného konania, ktoré je neverejné, ako aj z dôvodu, aby nedošlo k sťaženiu či zmareniu prebiehajúceho vyšetrovania, bližšie informácie k tomuto prípadu v súčasnosti nie je možné poskytnúť,“ povedala hovorkyňa krajskej polície v Bratislave Veronika Martiniaková.

Podľa informácií, ktoré priniesla televízia JOJ, je už vznesené obvinenie voči bývalej finalistke miss. Navyše sa konečne veci začali hýbať a brunetka prišla o vodičák. „Uznesením z dňa 22.3.2021 bolo v uvedenej trestnej veci vznesené obvinenie pre prečin usmrtenia podľa §149 ods. l, ods. 2 písm. a) Trestného zákona s poukazom na § 138 písm. h) Trestného zákona (trestná sadzba trestu odňatia slobody na dva roky až päť rokov), aktuálne dozorový prokurátor disponuje operatívnou informáciou o pokyne vyšetrovateľa PZ príslušnému policajtovi DI na zadržanie vodičského oprávnenia,“ uviedol v stanovisku prokurátor. Napriek posunu to však život mladej dievčine nevráti a rodičia už navždy budú žiť s pocitom, že ich dcéra ešte mohla žiť.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor redDátum 14. apríla 2021
reklama:
reklama:
reklama: