Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Rázne rozhodnutie Anety Pariškovej: Zbalila deti a odsťahovala sa do Ameriky! Už tam má aj dom…

Aneta Parišková
Aneta Parišková Foto: www.instagram.com
reklama:
reklama:

Obľúbená slovenská moderátorka Aneta Parišková sa rozhodla pre nečakaný krok. Potom, ako minulý rok prekonala zákernú rakovinu, sa naplno vrátila nielen do života ale aj do práve v jojkárskom spravodajstve. Teraz však dala všetkému zbohom a rozhodla sa odísť zo Slovenska. Informácie o sťahovaní obľúbenej moderátorky priniesol týždenník Báječná žena.

Parišková, ktorá je tretíkrát vydatá má manžela Miroslava. Ten pracuje za veľkou mlákou v IT sektore a preto sa rozhodla aj s deťmi za ním odcestovať. Veľkú noc tak trávili už spoločne v Orlande. „Sviatky sme strávili už na Floride. Bolo to pre všetkých náročné a veľmi stresujúce. Dlhodobé dištančné vzdelávanie je len slabou náhradou klasického vyučovania. Je mi ľúto, že deti zrazu začali tráviť priveľa času pri počítači a prichádzajú o normálne sociálne kontakty, o normálny školský život. Chalani boli zvyknutí každý deň športovať. Zrazu uviazli v trojizbovom byte bez balkóna. Navyše, ja som s nimi zo zdravotných dôvodov nemohla chodiť von. Bolo mi ich veľmi ľúto. Aj preto sme sa nakoniec s Mirkom rozhodli, že ich zoberieme na Floridu. Chodia tu do školy, zároveň si doma robia zadania pre slovenskú školu. Každý deň športujú, bicyklujú sa, behajú po vonku,“ povedala pre týždenník moderátorka.

Tá sa pre radikálny krok rozhodla aj preto, lebo už viac ako rok je situácia na Slovensku kritická a ju nebavilo byť neustále zavretá v byte. „Nie je to dovolenka. Môj manžel žije v USA už takmer tridsať rokov. Pracuje tu a žijú tu aj jeho dve dcéry Lilka a Lejka. Akurát sme sa rozhodli presťahovať z Kalifornie na Floridu. Náš nový americký domov je v Orlande,“ povedala magazínu Parišková, ktorá tak plánuje ostať pri svojej polovičke dokonca niekoľko mesiacov. Boj s chorobou nateraz navyše vyhrala, no s radosťou je veľmi opatrná. „Celkom vyhraté ešte nemám. Šampanské vraj môžem otvárať, ak sa mi choroba do dvoch rokov nevráti. Každé tri mesiace musím chodiť na kontrolu. Zatiaľ priveľmi neoslavujem, aby som niečo nezakríkla. Teraz sa len teším z každého dňa,“ dodala ešte.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor redDátum 8. apríla 2021
reklama:
reklama:
reklama: