Hviezda seriálu Pán profesor: Pôrod druhého dieťatka tajila niekoľko dní!

Zdieľať
Gabika Marcinková porodila
Gabika Marcinková porodila Foto: TV Markíza

Jedna z našich najtalentovanejších a najkrajších herečiek Gabriela Marcinková je dvojnásobnou mamičkou. S manželom, spevákom kapely Helenine oči Martinom Mihalčínom sa stali hrdými rodičmi krásneho synčeka.

Zaujímavosťou však je, že sa herečke podarilo pôrod utajiť na slovenské šoubiznisové pomery veľmi dlho. „Už 10 dní je na svete náš Jakub. Mám za sebou krásny pôrod, obidvaja sme zdraví a šťastní,“ povedala exkluzívne pre portál markiza.sk  šťastná dvojnásobná mamička. Tá momentálne hviezdi v seriáli Markízy s názvom Pán profesor, ktorý z týždňa na týždeň získava viac a viac divákov a patrí k najsledovanejším seriálom vôbec. Práve počas nakrúcania sa Marcinková o svojom tehotenstve aj dozvedela a prvé dni tak boli pre ňu poriadne náročné. „Prvý deň natáčania som sa dozvedela, že som tehotná a musela som prekonávať nevoľnosti. Bol jeden naozaj zlý deň, kedy som si musela medzi ostrými ľahnúť,“ povedala v relácii Reflex pred nejakým časom herečka.

O tehotenstve pritom tiež verejne nehovorila a prevalilo sa po odvysielaní markizáckej relácie 2 na 1 s Adelou Vinczeovou a Danom Danglom. Práve tam herečka nemohla pre svoju graviditu podstúpiť jednu z disciplín a musel ju zaskočiť jej manžel. Obom rodičom srdečne k ich Jakubkovi srdečne blahoželáme.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom