Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Zuzana Šebová porodila: Po Rudkovi dali druhému synčekovi opäť krásne meno!

Zuzana Šebová
Foto: SITA
reklama:
reklama:

Má druhého synčeka. Obľúbená slovenská herečka a porotkyňa šou Tvoja tvár má známy hlas sa stala dvojnásobnou mamou. Zuzana Kubovčíková Šebová porodila prvému synovi Rudkovi brata. 

„Paľko sa narodil zdravý, my sme s manželom veľmi šťastní a vďační, že je všetko v poriadku,“ prezradila šťastná mamina pre markiza.sk. Herecká dvojica sa tak opäť rozhodla siahnuť po krásnom slovenskom mene a nehľadala v zahraničných katalógoch. Už pri prvom mene prominentný pár prekvapil, keď sa pred tromi rokmi rozhodli pomenovať snyčeka Rudko. Od ľudí si za to vyslúžili množstvo pochvalných názorov, pretože sa rozhodli obísť súčasnú módu cudzích mien pre svoje dieťatko. Obľúbená tvár z televíznej obrazovky priviedla druhého synčeka na svet ešte počas víkendu.

Ako vyriešia tvorcovia jej neúčasť v porote obľúbenej šou je otázne, podľa našich informácií majú síce niektoré epizódy predtočené, no ešte zopár ich zostáva natočiť. Zrejme siahnu po náhrade, ktorou by mohla byť napríklad Zuzana Fialová, ktorá hviezdila v kresle po minulé ročníky. Či to však bude ona, ukáže až čas, predsalen by si mohli v Markíze vystačiť nakoniec aj s dvomi porotcami, ktorými sú Mário Kuly Kollár a herečka Lujza Garajová Schrameková, plus nejaký ten hosť, ktorý sa pravidelne mení. Rovnako tak bude Šebová chýbať aj v jojkárskom Inkognite, kde patrila medzi pravidelných hádačov.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor redDátum 12. apríla 2021
reklama:
reklama:
reklama: