Prezidentka Čaputová zaujala slávnu Rachel z Priateľov: Čo o nej napísala Jennifer Aniston?

Zdieľať
Jennifer Aniston
Slávna Rachel zdieľala našu prezidentku Foto: Sita, Instagram Jennifer Aniston

Obrovské prekvapenie zažili včera všetci priaznivci herečky Jennifer Aniston, ale najmä Slováci, ktorí patria medzi fanúšikov našej prezidentky Zuzany Čaputovej. Tá sa totiž objavila na profile populárnej herečky, ktorú na sociálnej sieti Instagram sleduje viac ako 36 miliónov sledovateľov. Čo robila fotka hlavy nášho štátu u seriálovej Rachel z legendárnych Priateľov?

Treba povedať, že okrem Čaputovej sa v príbeho herečky objavili desiatky mocných žien sveta. A práve medzi nimi nechýbala ani slovenská prezidentka. „Je milé ocitnúť sa v spoločnosti toľkých inšpiratívnych žien,“ napísala Čaputová na svoj Instagram a prezdieľala príbeh spomínanej herečky. Medzi silnými a vplyvnými ženami bola napríklad Angela Merkel, premiérka Nového Zélandu Jacinda Ardern, alebo nepálska prezidentka Bidhya Devi Bhandari. Herečka, ktorú si dodnes pamätáme najmä zo seriálu Priatelia tak chcela poukázať na silu žien vo svetovej politike. „Zatiaľ čo svet bol rozptyľovaný hlukom tých, ktorí zmene odolávajú, zmena aj tak nastala. Dajte moc žene a zmeňte svet,“ napísala Aniston k sérií fotiek. Zrejme ju k tomu motivovala nielen sila spomínaných žien, ale aj fakt, že novou viceprezidentkou sa v USA stala po prvýkrát žena. Kamala Harris zasadla do úradu po boku Joea Bidena, navyše jej popularita rasite v USA každým dňom viac a viac. Hovorí sa o nej ako o nástupkyni prezidenta a osobe, ktorá bude o 4 roky kandidovať na post hlavy štátu za veľkou mlákou.

Čaputová sa od svojho zvolenia zaraďuje nielen k najpopulárnejším politikom na Slovensku, ale aj vo svete. Časopis Forbes ju naprklad zaradil medzi 100 najvplyvnejších žien sveta, kedy sa umiestnila na 83. mieste za speváčkou Taylor Swift. Za ňou dokonca skončili mená ako Stacey Abrams – aktivistku a hviezdu demokratickej strany, herečku Reese Whiterspoon ale aj fínsku premiérku Sannu Martin. Zdá sa teda, že nám prezidentka robí ako jedna z mála politikov našej krajiny skvelú reklamu. A nielen medzi mocnými ľuďmi, ale aj populárnymi hercami z Hollywoodu.

Jennifer Aniston
Jennifer Aniston Foto: Instagram Jennifer Aniston

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom