Dara Rolins otvorene: Pravda o plastike nosa! Vytočili ju útoky od fanúšikov?

Zdieľať
Dara Rolins
Foto: SITA

Neustále riešia jej vzhľad, sporo odeté fotenia a pomaly aj to, čo raňajkuje. Speváčka Dara Rolins patrí medzi najpopulárnejšie postavy česko slovenského šoubiznisu a tak je pod drobnohľadom svojich fanúšikov. Tých do súkromia púšťa aj prostredníctvom sociálnych sietí, kde uverejňuje fotografie nielen z pracovného sveta. Speváčka je známa aj tým, že podstúpila niekoľko plastických operácií a práve tie sa nedávno stali témou číslo jedna na jej profile.

Dôvodom debaty bol jej nos, s ktorým má dlhoročné problémy a nedávno dokonca preto odletela na Ukrajinu k prominentnému plastickému chirurgovi. Práve za nos si častokrá vypočula množstvo kritiky, no ako rokmi ostrieľaná hviezda si z toho ťažkú hlavu nerobila, práve naopak. Do diskusie sa s humorom sebe vlastným pustila tiež.  „Som si všimla, že môj nos je dosť vďačná téma, tak poďme si o ňom podiskutovať aj dnes, tu a teraz. Toľkým ľuďom leží môj nos v žalúdku, nechápem čo tam robí. Dokonca sa nedávno nejaká pani v komente strachovala, či s tým, jak je príšerný nemá problém aj moja dcéra. Prisahám! Takže k veci, mojej Lole je môj nos ale že úplne voľný. Miluje ma aj keby som mala na hlave miesto neho chvost. Rovnako tak ako všetci, na ktorých názore mi záleží napísala speváčka,“ priznala Rolins v komentároch.

Pritom práve nos je pre Daru citlivou témou, pretože s jeho vizuálnou stránkou sa snaží urobiť niečo celý svoj život. Všetko pritom začalo ešte keď bola malá a dôvodom boli zdravotné problémy. „S mojím nosom vediem tzv. verejný boj odjakživa a nezapieram žiadne zážitky s tým spojené. Začalo to dávno predtým, než som podstúpila prvú operáciu. Už v detstve so mnou naši jazdili do nemocnice v Banskej Bystrici, kde sa snažili vyriešiť môj fatálny problém s dýchaním. Haló, to som bola maličká a žiadne iné pohnútky, než tie čisto zdravotné neboli na programe,“ priznala problémy s dýchaním v detstve Dara. Až neskôr, keď začala byť v kurze viac a viac, médiá aj ľudia sa zamerali aj na nedostatky na jej výzore. A nos si tiež odniesol svoj podiel kritiky.

Dara sa tak rozhodla nespokojnosť riešiť plastikou. „V ranej dospelosti som cítila potrebu upraviť ho aj z iného, estetického hľadiska, pri čom sa nevylučovalo, že tým možno vyriešime aj môj naďalej trvajúci problém s dýchaním. Nedopadlo dobre jedno ani druhé. Nasledovali dve opravy, jedna v LA, ďaľšia v Madride. Dostali sme sa tak k akceptovateľnému tvaru, už nikdy nie k dokonalému vzhľadu, pričom problém s dýchaním sa ešte zhoršil. Čas bezvetria v covide som využila na návštevu doktora v Kyjeve, ktorý sa mimo iného špecializuje aj na túto problematiku. Nešlo o estetický zákrok, podotýkam. Môj problém sa tam vyriešil a ja konečne dýcham pravou aj ľavou dierkou, zhlboka a ľahko, tak ako som si vždy priala. Úprimne? To, či sa odteraz niekomu páčim menej, viac, alebo vôbec, mi je vďaka tomuto povznášajúcemu pocitu, ale že úplne najviac jedno. Viem o tom, že z hľadiska tvaru nieje dokonalý. To mi nemusí nikto hovoriť, aj ja mám oči. Nikdy ani nebol. A ak kvôli tomu, aby raz bol, podstúpim ešte ďaľších 150 operácií, je s dovolením iba moja vec. Keby všetci hodnotili tak prísne hlavne tie svoje činy,“ dodala na záver Rolins.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom