Najkrajšia žena sveta sa zrútila po spackanej plastickej operácii, dnes už to vidí inak

Zdieľať
Priyanka Chopra odhalila, že sa hanbila vyjsť z domu potom, čo sa stala chyba počas bežnej plastickej operácie nosa.

Priyanka Chopra odhalila, že sa hanbila vyjsť z domu potom, čo sa stala chyba počas bežnej plastickej operácie nosa.

Indická herečka a speváčka, ktorá v roku 2000 získala titul Miss Word sa po rokoch priznala, že trpela vážnymi depresiami potom, čo začiatkom 21. storočia podstúpila bežný zákrok, ktorý nedopadol dobre.

Spackaný rutinný zákrok

Krátko po tom, čo sa Priyanka stala najkrajšou ženou sveta, sa u nej v lete 2001 začalo prejavovať „prechladnutie“, ktoré v tom čase považovala za jednoducho „veľmi zlú infekciu dutín“.

Mala som problémy s dýchaním. Toto je problém, ktorý niekto s astmou nemôže ignorovať,“ prezradila hviezda. „Skončila som tak, že som navštívila lekára odporúčaného rodinným priateľom. Ten mi objavil polyp v nosovej dutine, ktorý by bolo potrebné chirurgicky odstrániť.“

Bežná operácia zvaná polypektómia však dopadla katastrofálne. „Pri odstraňovaní polypu mi lekár omylom poškodil nosný mostík. Môj pôvodný nos bol preč a moja tvár vyzerala úplne inak. Nebola som to vôbec ja. Bolo to príšerné!” prezradila Priyanka pre magazín People, ktorá kvôli tomu prišla o tri filmové úlohy a myslela si, že jej herecká kariéra je preč.

Otec jej pomohol získať opäť sebavedomie

Po spackanej operácii nosa sa ocitla Chopra Jonas v hlbokej depresii a odmietala vyjsť z domu. Počas tohto pre ňu temného obdobia jej pomohol otec, ktorý bol tiež lekárom. Svoju dcéru povzbudil, aby si dala urobiť nápravnú plastickú operáciu. „Bála som sa toho, ale on povedal: ‚Budem s tebou v izbe‘. Držal mi počas zákroku ruky a pomohol mi získať späť moje sebavedomie,“ spomína dnes 40-ročná kráska.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom