Románik Gigi Hadid a DiCapria? Modelka sa však takto vyjadrila o hercovi

Zdieľať
Románik Gigi Hadid a DiCapria? Modelka sa však takto vyjadrila o hercovi

Oscarový herec a topmodelka boli viackrát videní spolu. Je za tým niečo viac alebo ide len o priateľský vzťah?

Leonardo DiCaprio (48) je uznávaným hereckým talentom a získal si srdcia divákov svojimi účinkovaním v mnohých kultových filmoch. Na druhej strane sa Gigi Hadid (28) preslávila ako úspešná modelka a stala sa jednou z najžiadanejších tvárí vo svete módy. Obaja sú teda úspešní a majú príjemný vzhľad. Preto si mnohí ich fanúšikovia predstavujú, že by tvorili ideálny pár. No je to skutočne tak?

Začalo to už minulý rok

Klebety o ich vzťahu sa prvýkrát začali šíriť v septembri minulého roku, krátko po tom, ako bol oscarový herec videný v New Yorku spolu s modelkou po jeho rozchode s herečkou Camilou Morrone (25).

Potom ich bolo vidieť, ako sa k sebe majú na afterparty New York Fashion Week v SoHo. „Spoznávajú sa,“ povedal vtedy pre magazín People zdroj blízky obom a zároveň dodal, že spolu ešte „nechodili“.

Pár mesiacov sa títo dvaja náhodne stretávajú v New Yorku. No románik trval vraj do februára tohto roku. Zdroj z okolia Hadid uviedol, že supermodelka sa sústredila na starostlivosť o svoje dieťa a vraj majú odlišné životné priority.

Netrvalo dlho a v marci ich videli opäť spolu na Vanity Fair Oscar party v Los Angeles. Obaja sa vraj utiahli do súkromia a nezapájali do zábavy. Boli spolu takmer celú noc.

Čo na to hovorí Gigi Hadid?

Hoci sa stále šíria klebety o romániku s Leonardom DiCapriom, Hadid tento vzťah neberie vážne. „Stretnutia s Leom pre ňu nikdy neboli vážne a nikdy to nebude vážne. Má rada jeho pozornosť a rada sa s ním stretáva. Majú veľa spoločných priateľov a tiež sa stretávajú v skupine,“ hovorí zdroj z okolia atraktívnej modelky a dodáva:„Gigi je slobodná a je so svojím životom veľmi spokojná.“

Ten istý zdroj uvádza, že Gigi Hadid „zatiaľ prežíva skvelé leto“, pričom trávi čas so svojou dvojročnou dcérou Khai, ktorú má s bývalým partnerom Zaynom Malikom, ako aj so svojou rodinou a priateľmi.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom