Deti hollywoodskych celebrít, ktoré sú už dospelé, pozrite si tú podobu (foto)

Zdieľať
Deti hollywoodskych celebrít, ktoré sú už dospelé, pozrite si tú podobu

Pred pár rokmi to boli bábätká, dnes sú to už dospelí ľudia, ktorí ako keby z oka vypadli svojim slávnym rodičom. Pozrite si deti hollywoodskych celebrít, ktoré vyrástli do krásy. Aspoň väčšina z nich.

Ava Phillippe – 23 rokov

Deti hollywoodskych celebrít, ktoré sú už dospelé, pozrite si tú podobu
Ava Phillippe Foto: mdrntoday.com

Ava Phillippe je dcéra herečky Reese Witherspoon a Ryana Phillippe. Svoju podobnosť s matkou veru nepoprie. Ava sa v súčasnosti zviditeľňuje v talk show a zdieľa umenie na Instagrame, vďaka čomu si získala viac ako milión sledovateľov. Zverejňuje fotografie, koláže, poéziu a ilustrácie, ktoré dokazujú, že sa v nej skrýva umelecké nadanie. Pravdepodobne má pred sebou dlhú kariéru.

Brandon Thomas Lee – 27 rokov

Deti hollywoodskych celebrít, ktoré sú už dospelé, pozrite si tú podobu
Brandon Thomas Lee Foto: mdrntoday.com

Syn niekdajšej sexbomby Pamely Anderson a hudobníka Tommyho Leeho je poriadny fešák. Aj on je známy na sociálnych sieťach. Jeho instagramový účet sleduje viac ako 300 000 ľudí, hoci má iba šesť príspevkov. V roku 2021 sa dostal na titulky tým, že zdieľal video, ako golfovou palicou odháňa domáceho votrelca. Brandon vystupuje v dokumentárnych filmoch či talk show a príležitostne hrá menšie filmové úlohy.

Francesca Eastwood – 29 rokov

Deti hollywoodskych celebrít, ktoré sú už dospelé, pozrite si tú podobu
Francesca Eastwood Foto: mdrntoday.com

Dcéra herca Clinta Eastwooda a herečky Francesy Fisherovej zažiarila v dramatických televíznych seriáloch Mestečko Twin Peaks – The Return a Fargo. So svojou rodinou účinkovala aj v televíznej reality show Mrs. Eastwood & Company.

Isabella a Olivia Giannulli – 23 rokov

Isabella a Olivia Giannulli
Isabella a Olivia Giannulli Foto: mdrntoday.com

Módny návrhár Mossimo Giannulli  a herečka a modelka Lori Loughlin, ktorá sa preslávila vďaka sitcomu Plný dom sa takisto môžu pochváliť krásnymi dcérami. Isabella a Olivia Giannulli využili slávu svojich rodičov a rozbehli vlastnú úspešnú kariéru. Isabella si zahrala v  televíznych reláciách a filmoch, napríklad Vanilkové Vianoce. Medzitým Olivia odštartovala kariéru influencerky s miliónmi sledovateľov na YouTube a Instagrame.

Colin Hanks – 45 rokov

Deti hollywoodskych celebrít, ktoré sú už dospelé, pozrite si tú podobu
Colin Hanks Foto: mdrntoday.com

Podoba Colina na svojho slávneho otca sa nedá poprieť. A po svojich rodičoch zdedil aj talent. Syn herečky Samanthy Lewes a Toma Hanksa má za sebou tiež dlhú hereckú kariéru. Svoju prvú rolu získal v 90. rokoch a ďalšie dve desaťročia nepretržite účinkoval vo filmoch a televíznych reláciách. Kritici mu udelili množstvo ocenení.

Ireland Baldwin – 27 rokov

Deti hollywoodskych celebrít
Ireland Baldwin Foto: mdrntoday.com

Na svoju matku sa podobá aj Ireland Baldwin, dcéra herečky Kim Basinger a Aleca Baldwina. Ireland sa od roku 2013 venuje najmä modelingu, v ktorom má za sebou úspešnú kariéru. Zaskvela sa na titulných stranách Elle a Vanity Fair. Neskôr študovala film na New York Film Academy a objavila sa v reklamných kampaniach. Príležitostne vystupuje aj ako DJ.

Dylan Penn – 32 rokov

Deti hollywoodskych celebrít, ktoré sú už dospelé, pozrite si tú podobu
Dylan Penn Foto: mdrntoday.com

Táto kráska je dcérou amerických hercov  Robin Wright a Seana Penna. Dylan Penn sa venuje modelingu, začínala ako modelka značky GAP, potom pózovala pre veľké magazíny ako Elle a GQ . Neskôr sa začala venovať herectvu a účinkovala vo filmoch a krátkych videách.

Shiloh Jolie-Pitt – 17 rokov

Dospelé deti slávnych celebrít
Shiloh Jolie-Pitt Foto: mdrntoday.com

Črty Angeliny Jolie a Brada Pitta sa v nej nezaprú. Dcéra slávnych rodičov sa objavila so svojim otcom na filmovom plátne už ako 10 mesačné bábätko vo filme Podivný prípad Benjamina Buttona. Nahovorila tiež hlas malej Pandy v rozprávke Kung Fu Panda 3.

Cordell C. Broadus – 26 rokov

Cordell C. Broadus
Cordell C. Broadus Foto: mdrntoday.com

Otcom Cordella je známy raper Snoop Dogg a matkou podnikateľka Shante Broadus. Už vo veku 26 rokov má za sebou zaujímavú kariéru a vyskúšal si všeličo. Bol spisovateľom, modelom, režisérom, influencerom a futbalistom. Potom, čo vynikal vo futbale na strednej škole, hral univerzitný futbal na University of California Los Angeles (UCLA). Neskôr šport zavesil na klinec a venuje sa iným záujmom.

Lorraine Nicholson – 33 rokov

Lorraine Nicholson
Lorraine Nicholson Foto: mdrntoday.com

Lorraine Nicholson je talentovaná herečka a režisérka. Svoj talent zdedila po svojom otcovi Jackovi Nicholsonovi a matke Rebecce Broussard. Začínala ako detská hviezda a zažiarila v hlavnej úlohe vo filme Surfistka z roku 2011. Venuje sa tiež písaniu a produkcii krátkych filmov. V roku 2012 absolvovala aj Brown University s titulom Literary Arts.

Lola Consuelos – 22 rokov

deti celebrít
Lola Consuelos Foto: mdrntoday.com

Americká herečka, speváčka, moderátorka, novinárka a tanečníčka Kelly Ripa a herec Mark Consuelos majú dcéru Lolu, ktorá svoje súkromie pred verejnosťou skrýva. Na rozdiel od väčšiny detí celebrít vedie skromný život. V roku 2019 absolvovala New York University.

Viete, čo robí dcéra Johna Travoltu, Dwayna Johnsona či Al Pacina? Čítajte nás aj nabudúce a dozviete sa viac. Odhalíme vám ďalšie dospelé deti celebrít.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom