Tom Cruise má dokonalých dvojníkov, uhádnete ktorý z nich je pravý? (foto)

Zdieľať
Tom Cruise
Anerický herec Tom Cruise Photo by Jordan Strauss/Invision/AP

Jedného z najpopulárnejších amerických hercov Toma Cruisa (60) zrejme netreba predstavovať. Vedeli ste však o tom, že má niekoľko navlas podobných dvojníkov? Neuveriteľný záber zverejnil na Facebooku užívateľ Movie Quotes. „Kaskadérske dvojice Toma Cruise oslavujú po vydaní Mission Impossible 7“ napísal k snímku, ktorý mnohých šokoval. Rovnaká postava, rovnaký účes, dokonca aj výraz tváre. Tak schválne, uhádnete, ktorý Tom Cruise je ten pravý?

Tom Cruise a jeho dvojníci
Tom Cruise a jeho dvojníci Facebook: Movie Quotes

Čo sa týka náhradníkov slávnych hercov, ide o bežnú prax filmárskych spoločností, ktorí pri nakrúcaní kaskadérskych kúskov z bezpečnostných dôvodov využívajú dvojníkov. Cruise bol donedávna známy tým, že pri nebezpečných scénach série Mission Impossible dvojníkov odmietal a akčných scén sa zúčastňoval sám. Zrejme však s pribúdajúcim vekom a následkom zranenia pri poslednej snímke Mission: Impossible 6 v roku 2018 uznal, že je bezpečnejšie a pohodlnejšie vzdať sa chvíľkového pocitu adrenalínu na úkor zdravia.

Mission: Impossible Odplata – Prvá časť je siedmym dielom filmovej série Mission: Impossible. Réžie a scénara sa po tretíkrát zhostil Christopher McQuarrie. Hlavné postavy si zopakujú Tom Cruise, Ving Rhames, Henry Czerny, Simon Pegg, Rebecca Fergusonová, Vanessa Kirby a Frederick Schmidt. Nové role si zahrajú Hayley Atwellová, Pom Klementieff, Shea Whigham, Mark Gatiss a Cary Elwes.

Premiéra filmu je naplánovaná v polovici júla 2023. Spolu s touto časťou sa nakrúca aj ôsme pokračovanie série, ktoré by malo byť v kinách koncom júna 2024.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom