Hviezda z Harryho Pottera Daniel Radcliffe sa stal otcom, je to chlapec či dievča?

Zdieľať
Hviezda z Harryho Pottera Daniel Radcliffe sa stal otcom, je to chlapec či dievča?
Daniel Radcliffe a jeho partnerka Erin Darke Foto: www.instagram.com

Daniel Radcliffe privítal svoje prvé dieťa s partnerkou Erin Darkeovou po desaťročnom vzťahu, a to len pred mesiacom priznal, že jeho priateľka je tehotná.

Detská hviezda z Harryho Pottera má svoje vlastné dieťa. Matkou sa stala jeho dlhoročná priateľka Erin Darke. Dvojica sa zoznámila na natáčaní filmu Kill Your Darlings z roku 2013. Daniel Radcliffe si svoje súkromie prísne stráži. Na nedávnom zábere bol zachytený v New Yorku, ako tlačí modročiernu buginu. Mušelínové plátno chránilo novonarodené dieťa pred zhonom rušnej ulice. Herec vyzeral uvoľnene v bejzbalovej čiapke a zakrýval si tvár čiernym rúškom.

Daniel Radcliffe a jeho dieťa
Daniel Radcliffe na prechádzke so svojim dieťaťom. Foto: www.instagram.com

Ich prvé dieťa po desaťročnom vzťahu

Daniel Radcliffe a jeho partnerka Erin Darkeová sú už desať rokov spolu, a toto je ich prvý potomok. Predtým, ako sa stali rodičmi, pár sa často stretával v New Yorku a skrýval sa pred verejnosťou.

Meno a pohlavie dieťaťa je zatiaľ tajomstvom

Dvojica zatiaľ pohlavie bábätka neprezradila a nie je známe ani jeho meno. A aj keď Radcliffe nie je na sociálnych sieťach, jeho fanúšikovia mu pri príchode jeho dieťaťa priali všetko najlepšie.

Jeden fanúšik to komentoval: „Nemôžem tomu uveriť, Harry Potter je teraz TATOM, obrovská gratulácia Danielovi Radcliffovi k tomu, že sa stal po prvýkrát otcom. Vždy som si myslel, že je to taký prízemný chlap, to je úžasná správa.“

Ďalší fanúšikovia hercovi radia, aby sa pri výbere mena nechal inšpirovať sériami kultových filmov, ktoré ho preslávili.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom