Dospelé deti slávnych celebrít, viete, čo vyrástlo zo známych bábätiek? (foto)

Zdieľať
Dospelé deti slávnych celebrít, viete, čo vyrástlo zo známych bábätiek? (

Pozrite si ďalšie dospelé deti slávnych celebrít, ktoré už rozbiehajú vlastnú kariéru. Ak chcete vedieť, čo robí dcéra Johna Travoltu, Dwayna Johnsona či Al Pacina a potomkovia ďalších známych osobností, čítajte ďalej.

Simone Johnson – 21 rokov

Dospelé deti slávnych celebrít, viete, čo vyrástlo zo známych bábätiek
Simone Johnson Foto: mdrntoday.com

Rodičmi Simone je Dwayne Johnson a Dany Garcia. Rovnako ako jej otec, aj Simone vyniká na wrestlingovom poli. Napriek viacerým operáciám kolena Simone intenzívne trénuje a v roku 2020 podpísala zmluvu s WWE, keď mala iba 19 rokov.

Ella Bleu Travolta – 23 rokov

Dospelé deti slávnych celebrít, viete, čo vyrástlo zo známych bábätiek
Ella Bleu Travolta Foto: mdrntoday.com

Dcéra Johna Travoltu a Kelly Preston  sa pravidelne objavuje v talk show, ako je The Ellen DeGeneres Show či Jimmy Kimme Live!. Je tiež speváčka a herečka. Minulý rok ohlásila svoj prvý singel  „Dizzy“. Videli ste ju vo filmoch Starí psi, Get LostStratená minulosť.

Julie Pacino – 33 rokov

Dospelé deti slávnych celebrít, viete, čo vyrástlo zo známych bábätiek
Julie Pacino Foto: mdrntoday.com

Rodičmi Julie sú Al Pacino a Jan Tarrant. Dcéra slávneho herca však nejde v jeho šľapajach a momentálne sa venuje filmovej tvorbe, písaniu rôznych krátkych filmov a produkcii. Julie Pacino je úspešnou režisérkou. Získala ocenenia na filmových festivaloch a prestížne ceny, vrátane Hollywood Gold Awards, Indie Short Fest a Hollywood Reel Independent Film Festival. Sama sa objaví aj v pripravovanom filmovom dokumente.

Brooklyn Beckham – 24 rokov

Brooklyn Beckham
Brooklyn Beckham Foto: mdrntoday.com

Syn Victorie a Davida Beckhamovcov sa stal známym vo svete modelingu. V roku 2014 pózoval pre časopisy ako Interview a Vogue China. Po úspechu pred kamerou odštartoval fotografickú kariéru natáčaním kampane Burberry. Neskôr sa mu podarilo vydať fotografickú knihu a natáčal kuchársku šou.

Sofia Richie – 24 rokov

Sofia Richie
Sofia Richie Foto: mdrntoday.com

Vo svete modelingu uspela aj dcéra speváka a herca Lionela Richieho a tanečnice Diane Alexander. Sofia pózovala  pre časopisy ako Remix , Dujour a Cosmopolitan. Pôsobí tiež ako influencerka a módna návrhárka. Navrhla napríklad džínsy, klobúky, šatky, šperky a plavky pre značky Missguided a Bar III.

Jane Carrey – 35 rokov

Dospelé deti slávnych celebrít, viete, čo vyrástlo zo známych bábätiek
Jane Carrey Foto: mdrntoday.com

Jane Carrey, ktorej otcom je herec Jim Carrey a herečka Melissa Womer, účinkovala v dokumentárnych filmoch a reality show, ako je Catfish: The TV Show. Vyskúšala si aj American Idol a dostala sa do tretieho kola. V roku 2020 hrala fiktívnu postavu v šou Thump-Thump.

Lorraine Nicholson – 33 rokov

Lorraine Nicholson
Lorraine Nicholson Foto: mdrntoday.com

Lorraine Nicholson je talentovaná herečka a režisérka. Svoj talent zdedila po svojom otcovi Jackovi Nicholsonovi a matke Rebecce Broussard. Začínala ako detská hviezda a zažiarila v hlavnej úlohe vo filme Surfistka z roku 2011. Venuje sa tiež písaniu a produkcii krátkych filmov. V roku 2012 absolvovala aj Brown University s titulom Literary Arts.

Sosie Bacon – 31 rokov

Dospelé deti celebrít
Sosie Bacon Foto: mdrntoday.com

Dcéra Kyry Sedgwick a Kevina Bacona Sosie sa predstavila vo filme Môj milovaný syn z roku 2005, ktorý režíroval jej otec. Zahrala si tiež vo viacerých filmoch a televíznych seriáloch, ako je napríklad seriál Netflixu 13 Reasons Why a dramatická miniséria Mare z Easttownu. Sosie sa tiež objavila v štyroch epizódach The Closer po boku svojej matky.

Patrick Schwarzenegger – 29 rokov

Dospelé deti slávnych celebrít, viete, čo vyrástlo zo známych bábätiek
Patrick Schwarzenegger Foto: mdrntoday.com

Patrick, syn Arnolda Schwarzeneggra a novinárky Marie Shriver, sa podobne ako jeho otec venoval hereckej kariére. Najskôr sa predstavil v malých úlohách. V roku 2018 získal hlavnú úlohu v romantickej dráme Polnočná láska. V roku 2016 absolvoval USC Marshall School of Business. Patrick podpísal zmluvu s IMG Models, aby sa zúčastnil kampaní a propagoval svoju kolekciu oblečenia.

Paris Jackson – 25 rokov

Dospelé deti slávnych celebrít, viete, čo vyrástlo zo známych bábätiek
Paris Jackson Foto: mdrntoday.com

Paris Jackson, druhé dieťa (a jediná dcéra) Michaela Jacksona a Debbie Rowe, sa nedávno vydala v stopách svojho otca a venuje sa hudobnej kariére. Nemá to však ľahké. Žiť podľa odkazu svojho predka, keď jej otcom nie je nikto iný ako samotný kráľ popu, je náročná úloha.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom