Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Škandál Pellegriniho: Hodinu v predajni oblekov, keď má byť zatvorená! Tá výhovorka stojí za to…

Peter Pellegrini
Peter Pellegrini Foto: SITA
reklama:
reklama:

Vodu káže víno pije. Reč je o expremiérovi Petrovi Pellegrinim, ktorý je najvýraznejším kritikom terajšej vládnej koalície. Teraz však urobil poriadny prešľap, ktorý sa s ním môže vliecť ešte poriadne dlho. Počas tvrdého lockdownu, kedy ja navyše zákaz vychádzania, prevádzky v Bratislave sú zatvorené a prázdne on navštívil predajňu s oblekmi. Fotografie priniesol Nový Čas, a nachytal tak poslanca parlamentu v nepríjemnej situácii.

Najhoršie však len prišlo potom, ako sa médiá pýtali, z akého dôvodu bol politik a predseda najsilnejšej opozičnej strany Hlas SD v predajni s oblekmi. Predsalen by takýto obchod nielenže nemal byť otvorený, ale ani predávať akékoľvek tovary alebo služby. V jedinom prípade by mohla byť výnimka, ak by daná predajňa bola premenovaná na výdajné miesto, ako to urobila väčšina obchodníkov na Slovensku. Pellegrini je však iná liga a vysvetlenie hovorkyne stojí naozaj za to. „Predseda Hlasu Peter Pellegrini bol na pracovnom stretnutí s majiteľom prevádzky. Vzhľadom na to, že po prekonaní ochorenia COVID-19 výrazne schudol a oblečenie je pre politika pracovným nástrojom, bol sa informovať o možnostiach riešenia situácie.Počas stretnutia dodržiaval všetky hygienické opatrenia,“ povedala hovorkyňa strany Patrícia Medveď Macíková.

Internet samozrejme okamžite vybuchol a satirické stránky si toto nezmyselné vysvetlenie zobrali na paškál a zaplavili sociálne siete memečkami s Pellegrinim a jeho dvomi spoločníkmi. Návšetevu u seba obhajoval aj majiteľ obchodu. „Náš salón je v súčasnej dobe zatvorený a neposkytuje toho času žiadne služby, a preto aj toto stretnutie prebehlo formou rozhovoru s tým, že k samotnej úprave oblekov pristúpime ihneď ako to bude možné,“ povedal pán Žofčín. Ten zároveň položil otázku, prečo sa napríklad taká obuv môže opravovať a obleky nie. Na Pellegriniho sa vrhli okamžite aj koaliční poslanci, ktorí to nazvali papalážizmom. Pellegrini tiež kritizoval napríklad správanie sa Borisa Kollára v nemocnici, rovnako tak dovolenku Richarda Sulíka v Dubaji. Teraz sa však ukázalo, že medzi papalášov platí aj Pellegrini…Ten si potom, ako odišiel z obchodu zašiel ešte na kávu do podniku vedľa, odkiaľ zobral niekoľko krabíc s pizzou. Asi chce pribrať tie kilá, ktoré schudol počas liečby na koronu.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor redDátum 20. januára 2021
reklama:
reklama:
reklama: