Bývalá tanečnica Katka Štumpfová: Rozvod?

Zdieľať
Katka Jakeš
Katka Jakeš Foto: www.instagram.com

Problémy v raji? Zdá sa, že štvorročné manželstvo známej tanečníčky z markizáckej show Let’s Dance Kataríny Štumpfovej skončilo. Podľa informácií denníka Nový Čas sa sympatická blondínka odsťahovala z luxusnej vily, v ktorej žila spoločne s manželom, podnikateľom Borisom. Nepriamo to dokonca potvrdila aj mamička dvojročnej Izabelky. 

Dvojica tvorila pár viac ako 7 rokov, extanečnica si však svoje súkromie a aj partnera úukostlivo strážila. Na verejnosti sa spolu neobjavovali a ich spoločné fotografie na sociálnu sieť Katka nepridávala. Dôvodom bolo to, že jej manžel sa nerád ukazoval a podnikanie svojej ženy na sociálnych Instagrame svojou účasťou nepodporoval. Napriek tomu to vyzeralo tak, že je medzi nimi všetko v najlepšom poriadku a žijú si pokojný manželský život v luxusnej vile v lukratívnej časti Bratislavy. Tú si spoločne zariaďovali, no podľa správ, ktoré dnes priniesol denník dvojica v dome už spoločne nebýva. Jakešová, za slobodna Štumpfová podľa všetkého odišla aj s dcérou k rodičom, odkiaľ pridáva aj fotografie. „S manželom sa rozišli a Katka z ich domu odišla,“ prezradil zdroj Novému Času.

Informácie o krachu krátkeho manželstva nepriamo potvrdila aj samotná blondínka, ktorá sa k celej záležitosti konkrétnejšie nevyjadrila, no z jej slov je jasné, že v jej manželstve nebude všetko s kostolným poriadkom. „Je to pre mňa citlivá téma, ku ktorej sa nechcem vyjadrovať,“ povedala tanečnica, ktorá dobre rozbehnutú kariéru na parkete vymenila za podnikanie spoločne s Ivanou Gáborík. Čo môže byť za rozpadom vzťahu vie zrejme len Katka a jej manžel, napriek tomu však slovíčko rozvod zatiaľ v ich prípade nepadlo. Či sa tak stane v najbližšom období nevedno. Môže sa však pokojne stať aj to, že svoje problémy vyriešia a nakoniec si k sebe opäť nájdu cestu. Predsalen majú malú dcérku, ktorá potrebuje oboch rodičov a rozvodové ťahanice by neboli pre nikoho dobré.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom